Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: brak aktualizacji liczby wyświetleń


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie wiem czemu ale nie chcą mi się aktualizować statystyki wyświetleń grafik, Problem chyba się pojawił po przenosinach, bo starsze grafiki "stop'neły" na jakiejś konkretnej liczbie wyświetleń. A teraz nowe mają cały czas 0, a w starych się nic nie zmienia.

Generalnie tez nie mogę uruchomić tego taska odpowiedzialnego za to (Update Image Views Counter):

cb8cb2b2cb2648aaa710f85.png

nigdzie też w ustawieniach nie mogę znaleźć ustawień od IP. Gallery odnośnie aktualizacji wyświetleń grafiki. (tylko od wyświetleń tematów i plików jest :( )

Nie za bardzo teraz wiem co nawaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Generalnie tez nie mogę uruchomić tego taska odpowiedzialnego za to (Update Image Views Counter):

No jak? Przecież tam wszystko jasne - należy włączyć zadanie przed jego uruchomieniem. Spróbuj.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tez nie mogę uruchomić tego taska odpowiedzialnego za to (Update Image Views Counter):

No jak? Przecież tam wszystko jasne - należy włączyć zadanie przed jego uruchomieniem. Spróbuj.

kurde ale ja tego nie rozumiem, jakie zadanie ? gdzie je włączyć ?

omfg to było tam, jestem ślepy jak ślepak :( dzięki za pomoc :)

ja szukałem gdzieś w ustawieniach a nie w tym tasku ...

da się gdzieś włączyć odświeżanie non stop (automatyczne cały czas, co sekundę jak w IP. Downloads mam to ustawione ) nigdzie nie widzę tej opcji odnośnie Galerii)

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.