Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY:


dawid18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainstalowałem tą modyfikacje na testowej stronie i jak ustawiam tą modyfikacje do swoich potrzeb to wyskakują takie błędy:

Warning: fopen(/home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/modules/minerva/char_list.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 79

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 80

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 81

Warning: fopen(/home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/modules/minerva/acronym_list.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 113

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 114

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/sources/components_acp/setting_plugins/minerva.php on line 115

Warning: fopen(/home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/.htaccess) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/modules/minerva/sources/build.php on line 176

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/modules/minerva/sources/build.php on line 177

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/agnieszkad/domains/aganieszka.unl.pl/public_html/modules/minerva/sources/build.php on line 178

W czym jest problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie, sądząc po komunikatach w błędnym ustawieniu CHMODów, a dokładniej nie doczytaniu instrukcji instalacji, gdzie jest napisane dość sporo o zmianie chmodów - katalogów i wartości.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pobrałem zainstalowałem wszystko pięknie do momentu gdy chcę zaktualizować ustawienia gdyż w instrukcji pisze, że plik .htaccess.dist mam zamienić na .htaccess no i tutaj problem się zaczyna bo jak zmienię nazwę to nie mam dostępu do ACP?? A i jeszcze jedno w instrukcji pisze, że ustawić CHMODY 0777 na folder sitemap a takie folderu w ogóle nie ma i czy ja go mam sam stworzyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widocznie już masz plik .htaccess, a jeśli nie masz to dlaczego do ACP nie możesz wbić?

Skoro nie ma sitemap/ to może się stworzy - nie wiem, spróbuj, to nic nie szkodzi. A jeśli się nie zrobi to może błąd w instrukcji. Zresztą takie błędy nie są niebezpieczne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.