Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: tematy/posty w kolejce


Harnas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

To jest fraza językowa, ale Tobie chyba chodzi o zmianę funkcjonalności tego? Weź wyjaśnij, bo dla mnie to nie jest to końca oczywiste o co chciałeś zapytać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to kolego nie ma gotowca.. Trzeba by to napisać od podstaw. Poszukać, pokombinować itd.. Ale co to dla Ciebie. ;)

Poza tym nie mogę rozgryźć znaczenia 'nowe tematy'.

P.s. na PW byś odpisał.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie funkcjonalności jaką jest informacja dla moderatorów o odrzuconej treści nie wydaje się zbyt dobrym pomysłem, ale skoro nalegasz...

Szukaj w skinie (ACP :a: Wygląd :a: Znajdź i zamień) f_queued_badge i usuwaj.

Np. z boardIndexTemplate usuń:

 <if test="hasQueuedAndCanSeeIcon:|:!empty($forum_data['_has_queued_and_can_see_icon'])">
		   <a href='{parse url="showforum={$forum_data['id']}&modfilter=all" seotitle="{$forum_data['name_seo']}" template="showforum" base="public"}' title='{$this->lang->words['view_unapproved']}' class='ipsBadge ipsBadge_orange' data-tooltip="{parse expression="sprintf( $this->lang->words['f_queued'], $forum_data['queued_topics'], $forum_data['queued_posts'])"}" style='vertical-align: top'>{$this->lang->words['f_queued_badge']}</a>
		  </if>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.