Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Jak zbanować zmienne ip ?


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam pewien problem 1 użytkownik nie dostał moderatora to się odgraża :P został zbannowany ale nadal robi nowe konta.Jak mogę zbanować go by wg nie mógł forum przeglądać? nawet jak ip zmieni ? by wg nie mógł nic robic ?

poproszę o szybką odpowiedz.. bo mi gnój całe forum spamuje

Edytowane przez Korba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SkillFactoryEU

Proponuje wysłać zgłoszenie nadużycia do dostawcy internetu (ISP) tego użytkownika (w whois należy szukać rekordów zawierających słowo abuse) za zachowanie niezgodne z prawem (choć ścigane na wniosek pokrzywdzonego) - uzyskiwanie informacji przez osobę dla której informacje te nie są przeznaczone - art. 267 KK.

Pozdrawiam,

ESTcobs - SkillFactory.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownicy--->Members--->FIltry Blokad i Dodaj nowy filtr, wpisujesz ip i już :)

Przez HideMyIp jedynie wejdzie i inne programy, ale zanim by się zarejestrował to minie mu to trochę.

Może jednak byś tak doradzał na Białorusi? ;)

Mówimy o zmiennym IP i twoim sposobem można tylko zablokować wejście na forum jakiejś zupełnie z tym nie związanej osobie.

Ja zacząłbym od zbanowania adresu mailowego i takich wynalazków jak "szybkie chwilowe maile". W końcu zbanowanie to mniej pracy niż założenie nowego konta - w końcu mu się znudzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.