Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Fatal error


ad1877

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.

Ni z gruszki ni z pietrukszi wszedłem do ACP, wylogowałem się i mam taki błąd - nic nie zmieniałem, tylko przeglądałem listę użytkowników, nic też nie instalowałem ani nie usuwałem

np. http://www.forum.pcs...-progress-logs/

Fatal error: Call to a member function forum_jump() on a non-object in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/forum/admin/applications/forums/sources/classes/forums/class_forums.php on line 1377

Właśnie sprawdziłem i nie mam pliku ze ścieżki ścieżki:

/home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/forum/admin/applications/forums/sources/classes/ nie ma tu folderu forum/class_forums.php

ki diabeł?

Edytowane przez ad1877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i nie mam pliku ze ścieżki ścieżki:

/home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/forum/admin/applications/forums/sources/classes/forums/class_forums.php

Sprawdź jeszcze dwa razy i jak go nadal nie ma to wrzuć ten plik.

post-1579-0-38331700-1326180389_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Najlepiej wyślij ponownie wszystkie pliki na FTP - ale nie nadpisuj, niech klient FTP sam dogra, czego brakuje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavulon, tego pliku nie było. DavPi - niestety nie pomyślełem o tym i nadpisałem wszystkie pliki. A co było powodem błędu to nadal nie wiem. NIe mam też żadnych logów bo cała grafika się posypała w ACP i nic nie dało się odczytać. Postanowiłem wyczyścić cache i w ten oto sposób straciłem logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.