Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana adresu do tematu z pomoca


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni ciesze sie dodatkiem IP.Download 2.5.0

Wszystko jest OK i dziala tak jak to sobie wyobrazalem i tak jak potrzebuje ale...

mam jednak jedno pytanie

Jak wiadomo kazdy nowo dodany plik automatycznie tworzy nowy temat i tworzy link (adres) do niego

zmienic adres w Temacie do pliku to nie problem ale czy da sie zmienic adres z pliku do innego tematu ?

jesli tak to prosze o wyjasnienie jak ?

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

w podaniu na moderatora napisales:

Reasumując, niektórych z Was znam i wiem, co potrafią, nie jestem w stanie zweryfikować potencjału w Was drzemiącego i to jest Wasza najlepsza zaleta - musicie mnie zaskoczyć! biggrin.gif

wiec czyzby sie udalo ? :D

chodzi o to, ze:

na moim forum istnieja porady techniczne z fotorelacjami

IP.Download przerobilem na system porad i wszystko jest super

niestety dodanie nowej porady (pliku) jest zautomatyzowane z tworzeniem nowego tematu

nie moge tego wylaczyc, bo w poradzie (pliku) nie bedzie odnosnika Uzyskaj wsparcie techniczne

a chce aby ten odnosnik mial adres do juz istniejacego tematu

narazie robie to z poziomu phpmyadmin zmieniajac ID tematu ale to uciazliwe

dlatego pytalem, czy jest mozliwosc aby mozna bylo to robic z pozycji forum, jakis mod dla adminow i moderatorow dzialajacy na zasadzie zmiany autora lub...

jeszcze lepiej opcja :

Utworz nowy temat:

- standardowo

- Wybierz temat recznie

  • Lubię to 1

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze to prawie tak jak IP.Download

roznica ze nie dodajesz pliku za to wspolpraca z innymi dodatkami

u mnie IP.Download sie sprawdza bo do kazdej porady moge dodac plik z ta porada np w txt., html, pdf lub inne aby mozna byla ja sobie sciagnac

zastanawia mnie tylko jedno

jesli mozna zmienic autora (przeciez to tez sa zmiany w bazie danych) to adres do tematu pomocy tez jakos powinien byc mozliwy do zmiany

Pomoglem ? Podziekuj naciskajac " + " to nic nie kosztuje a dobrze o Tobie swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.