Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

www.NissanTech.pl


subek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie musze przyznać ze wszystko jest idealnie zrobione, ale..

Popracowałbym jednak nad tym logiem jeszcze a w szczególności nad tym czerwonym słowem "tech”, bo trochę psuje efekt. Przydałyby sie też polskie buttony (myślę ze tu mógłbym pomoc :huh: )

Ocena: 8/10

Spolszczone buttony dla skinów: eco-skin-2_3, IPB Enhanced 2.2 | Potrzebujesz spolszczenia buttonow do nowego skina? Pisz śmiało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Manager

To jedno z nielicznych for gdzie ten skin pasuje - ni mniej ni więcej tylko właśnie z powodu tego fajnie dopasowanego loga ;-)

Tworzycie własną, dogadującą się społeczność i to mi się najbardziej podoba. Tak trzymać :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera i spolecznosc jaka wytworzyla sie na tym forum to cos czego sie nigdy nie spodziewalem :) Tutaj mozecie poogladac fotki z niektorych forumowcyh spotow: http://www.nissantech.pl/index.php?autocom...eq=sc&cat=2, http://www.nissantech.pl/index.php?autocom...eq=sc&cat=7 :)

Top forum byl robiony pod ten wlasnie styl, uparlem sie na niego i juz :)

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Ładny skin, nie wiem jaki był wcześniej, to nie napiszę czy ładniejszy ;)

imo te żółte belki w prawym panelu są be, do niczego nie pasują, z niczym nie współpracują. Popieram, zmień sobie faviconkę ;) domyślna to jakaś pomyłka :D + Title sobie zmień na jakiś bardziej SEO, typu:

"Forum miłośników Nissana - NissanTech"

  • Lubię to 1

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spolszczysz tytuły aplikacji w górnym menu nawigacji i będzie o wiele lepiej. Dziwne, że do tej pory tego nie wykonałeś. :o

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny skin, nie wiem jaki był wcześniej, to nie napiszę czy ładniejszy ;)

imo te żółte belki w prawym panelu są be, do niczego nie pasują, z niczym nie współpracują. Popieram, zmień sobie faviconkę ;) domyślna to jakaś pomyłka :D + Title sobie zmień na jakiś bardziej SEO, typu:

"Forum miłośników Nissana - NissanTech"

Nad faviconką się pomyśli :) Co do SEO to popularność forum nie jest mile widziana, dzisiaj to po prostu takie większe grono mniej lub bardziej znajomych, szkoda by było to zniszczyć. No i zarabiać też na nim nie mam zamiaru, ostatnio przekazałem cały uzbierany budżet forum na pomoc dla synka jednego z forumowiczów. W sumie w dwa miesiące uzbieraliśmy około 8 tys. zł. więc ekipa zgrana :)

Te żółte belki dają fajny efekt inaczej byłoby za mdło ^_^

Mnie się też żółte belki nie podobają, ale to kwestia gustu: jedni są za inni przeciw.

Próbowaliśmy belki w kolorze reszty forum i tak jak napisał Arthas było mdło.

Dziękuje za pozytywne opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co do SEO to popularność forum nie jest mile widziana, dzisiaj to po prostu takie większe grono mniej lub bardziej znajomych, szkoda by było to zniszczyć.

To nie zmienia faktu że taki bardziej SEO title lepiej wygląda :)
No i zarabiać też na nim nie mam zamiaru...
Imo to nie ma nic do rzeczy :) Ja też nie mam zamiaru zarabiać na naszym forum :) Nasze forum zostało stworzone przez sporą grupkę userów która się wyłamała z innego i tak pozostanie, bez jednego głównego właściciela :]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.