Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Proces rejestracji i ponownej aktywacji


matma4u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie proszę o rangę admina na forum testowym

Nawet nieźle złożyło się, że wymagana jest ponowna rejestracja Znów jest czego czepiać się ;) (ależ ja jestem złośliwy typ)

Oto co mamy po całym procesie:

Proces rejestracji

Dziękujemy matma4u. Twoja rejestracja została potwierdzona.

Administrator forum wymaga aktywacji i sprawdzenia adresu e-mail. W ciągu następnych 10 minut (zwykle trwa to krócej) otrzymasz z dalszymi instrukcjami. Nie martw się, to nie potrwa długo zanim będziesz mógł pisać na forum!

E-mail został wysłany do ***********

Jakoś to zdanie (które zaznaczyłem przez pogrubienie) dziwnie brzmi. To raz. Dwa w zdaniu:

W ciągu następnych 10 minut (zwykle trwa to krócej) otrzymasz z dalszymi instrukcjami.

widać, że brakuje pewnego elementu, dla mnie powinno być tak:

W ciągu następnych 10 minut (zwykle trwa to krócej) otrzymasz e-mail (lub wiadomość) z dalszymi instrukcjami.

a to

Nie martw się, to nie potrwa długo zanim będziesz mógł(mamy stosować formy bezoosbowe pisać na forum!

zamieniłbym na:

Po zastosowaniu się do wskazówek w nim zawartych będzie możliwe pisanie na forum

lub

Po zastosowaniu się do nich będzie możliwe pisanie na forum

A teraz ponowna aktywacja:

Ponowny proces aktywacyjny

Prośba o ponowną aktywację została wysłana.

E-mail aktywacyjny został wysłany na zarejestrowanego e-maila Proszę sprawdź konto za parę minut - włączając foldery 'kosz' i 'spam' w skrzynce pocztowej.

Zamieniłbym na:

Ponowny proces aktywacyjny

E-mail aktywacyjny został wysłany.

Proszę sprawdź swoje konto pocztowe za parę minut - włączając foldery 'kosz' i 'spam'.

Informacja:
Poprawiono

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione na

Rejestracja została potwierdzona.<br /><br />Administrator forum wymaga aktywacji i sprawdzenia adresu e-mail. W ciągu następnych 10 minut otrzymasz wiadomość z dalszymi instrukcjami. Po zastosowaniu się do nich będzie możliwe pisanie na forum<br /><br />Wiadomość została wysłana do

Poprawione na

Proces ponownej aktywacji

Wiadomość aktywacyjna została wysłana

Sprawdź swoje konto pocztowe za parę minut (włączając foldery 'kosz' oraz 'spam').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.