Jump to content
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

wareczek

Member
 • Posts

  1,893
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About wareczek

 • Birthday 04/26/1986

About your community

 • Version
  IPS 4.2.x
 • Forum
  forum.aqq.eu

About you

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

19,057 profile views

wareczek's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

167

Reputation

 1. Przy obserwacji forum ta treść wprowadza w błąd, bo sugeruje, że będę otrzymywał też powiadomienia o nowych postach w tamtych tematach. Tak niestety nie jest, wysyłane są powiadomienia tylko o nowych tematach.
 2. To w takim razie tłumaczenie "Wysyłaj e-mail kiedy zostanie dodana nowa zawartość" wprowadza w błąd. Powinno być info tylko o nowych tematach.
 3. Dlaczego obserwując forum i zaznaczając "Wysyłaj e-mail kiedy zostanie dodana nowa zawartość" dostaję powiadomienia tylko o nowych tematach, a o nowych postach już nie? Da się jakoś mieć takie powiadomienia?
 4. Ahhh wiesz, ja tu często śledzę co się dzieje. Ale jakoś nie wypowiadam się ;p
 5. Duża pojedyncza paczka czasami powoduje błąd limitu czasu wykonania skryptu PHP. Też to miałem u siebie. Ten powyższy błąd może być efektem tego samego. Spójrz w logi ;-)
 6. Jak tam koledzy tłumacze? Dzieje się coś z lokalizacją 4.0 rc?
 7. Mam taki kod w tasku: $this->registry->output->buildSEOUrl('showuser=' . $row['file_submitter'], 'public', $row['members_seo_name'], 'showuser') Kiedy odpalam zadanie ręcznie generuje on prawidłowy odnośnik: http://forum.aqq.eu/user/123-beherit/ Kiedy zadanie odpalane jest przez system, według ustawionego czasu, generuje taki odnośnik: http://forum.aqq.eu/index.phpuser/123-beherit/ Jakieś pomysły co mogę mieć źle?
 8. Trochę nie do końca rozumiem Twój wpis Czy to jakiś sarkazm, czy faktycznie przyznajesz mi rację, że coś jest z tym nie tak?
 9. Mam taki kod $this->registry->getClass('classItemMarking')->isRead(array('forumID' => $issue['project_id'], 'itemID' => $issue['issue_id'], 'itemLastUpdate' => $issue['last_post']), 'tracker') Dlaczego działa to prawidłowo tylko na stronach innych aplikacji niż systemowe? Jeśli IPS_APP_COMPONENT to 'forums' lub 'members'. Wtedy ta metoda nie działa, a przecież jako drugi parametr podaje 'tracker'.
 10. Jest jakaś możliwość edycji tematu, który (nie)posiada jakieś tagi i dodanie/usunięcie innych? nie ważne, znalazłem
 11. tyle już się dowiedziałem, ale jak to edytować?
 12. Do czego służy plik dav.php? http://forum.invisionize.pl/dav.php
 13. Nowa wersja rozszerzenia wyjdzie po stabilnym wydaniu IP.Tracker.
 14. Amfidiusz, znalazłem rozwiązanie jQuery.noConflict(); jQuery(document).ready(function($) { // jakiś kod z dolarami }); Zmienna dolara w funkcji przejmuje działanie dolara z jQuery, czyli brak zmian w kodzie. edit: lol! teraz widzę, że to samo masz w 1 poście a ja tego dziś długo szukałem...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.