Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Jaka najlepsza integracja IPB z Wordpress


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaki wybrać mod, tak aby sprawnie połączyć forum IPB z portalem WP. Ktoś z was może korzystał z któregoś modu, albo może polecić jakiś. Moja lista:

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPBWI nie jest darmowe. Jest płatne i to sporo bo 129€. I na dodatek zakodowane przez Ion Cube.

Kupiłem to w czerwcu 2011, jeszcze na innej licencji i było dużo tańsze. Integrowałem dopiero niedawno.

Działa całkiem nieźle chociaż jest jeszcze trochę błędów. Ale kontakt z autorem bardzo dobry. Można pisać po angielsku i niemiecku. U mnie były jakieś problemy bo akurat trafiłem aktualizację WP i siedział u mnie na dedyku i naprawiał. Kontaktowałem się z nim kilkukrotnie i naprawiał błędy szybko.

Podsumowując: byłbym zadowolony bo nie zapłaciłem dużo, gdybym tylko jeszcze miał dostęp do kodu. Bo teraz działa ale jakby coś chciał usprawnić to się proś kogoś. Za aktualną cenę na pewno bym nie kupił.

Jeżeli chesz zobaczyć jak to działa w praktyce to zapraszam na www.craftlandia.pl. Trochę zmodyfikowałem co mogłem więc u mnie logowanie jest tylko z forum. Ale jeżeli podasz prawidłowe dane to wraca ładnie na WP więc mechanizm jest przezroczysty. Nie chciałem mieć osobnego panelu na WP bo to tylko wprowadza chaos.

Edytowane przez MariuszT
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPBWI FREE, GPL 3 Download: IPBWI 3.1.3 (2280)

IPBWI is the most powerful Application Programming Interface (API) for IP.board. Feel free to build own, unique applications and connect your website to your Invision Power Board.

Miałem na myśli IPBWI bez dostosowania do Wordpress. Wtedy mam dostęp do kodu źródłowego oraz większe możliwości edycji, ale dziękuję za opinię.

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem :) Samo IPBWI jest całkiem fajne. Proste i ma wiele opcji. Jak czegoś brakuje to łatwo sobie dopisać. Ja dodałem dwie funkcje i udostępniłem autorowi. Z tego co pisał to jedna wejdzie do oficjalnego wydania i dostałem za to jedną darmową licencję do IPBWI for WordPress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jest możliwość bezpłatnego zintegrowania użytkowników założonych w ipb z wp?

Chodzi o to aby wszyscy użytkownicy zarejestrowani w ipb mieli konto pod wp, oraz aby przy rejestracji w przyszłości pod ipb pojawiało się konto pod wp?

Dodatkowo czy jest możliwość zrobienia bajeru aby zalogowani userzy pod ipb byli też zalogowani pod wp? (jedno wspólne logowanie).

Ostatnia funkcja, ale to już dodatkowa, aby przy stworzeniu wpisu na wp pojawiał się jakiś temat na ipb?

Zaznaczam iż IPB mam w wersji 3.0.4 - jeśli jest możliwość powyższego ale w nowszej wersji IPB, proszę o informację.

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.