Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Jak podpiąć starą baze pod nowo zainstalowane IPB 3.3.0?


LazyArtMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nie ma takiej opcji.. To wszystko byłoby niesamowitą rzeźbą bez gwarancji, że cokolwiek zadziała. Ale jak już chcesz się sam bawić to przekopiuj tabele: forums, groups, posts, members, topics - to te najważniejsze oczywiście.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.3Ogólny support IPB"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam taki problem, że po wgarniu całego backupa forum żadna aplikacja nie działa, próbowałem zainstalować od nowa, tak samo wiekszość zdjęc znikło, co chwile jakiś błąd się wywala (na 3.2.3), chciałbym skopiwoać tematy, posty, użytkowników tylko to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd przy aktualizacji:

Warning: require_once(/home/hadesgrp/domains/linkforum/public_html/ipb33/admin/applications_addon/other/forumicons/sources/classes/library.php) ]function.requireonce[: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/hadesgrp/domains/linkforum/public_html/ipb33/admin/sources/base/core.php on line 1132

Fatal error: require_once() function.requireonce: Failed opening required '/home/hadesgrp/domains/linkforum/public_html/ipb33/admin/applications_addon/other/forumicons/sources/classes/library.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php:/home/hadesgrp/domains/linkforuml/public_html/ipb33/ips_kernel/') in /home/hadesgrp/domains/linkforum/public_html/ipb33/admin/sources/base/core.php on line 1132

Po czym postanowiłem wyrzucić forumicons z ftp, jednak dalej nie działa.

Błąd naprawiony, temat do zamknięcia, stronka na 3.3 jest ;)

Edytowane przez LazyArtMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie wiem, co Ty tam kombinujesz z plikami. Serio. A jak taki błąd jest zwracany, to widocznie musisz dograć wskazany plik, a nie go usuwać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.. To wszystko byłoby niesamowitą rzeźbą bez gwarancji, że cokolwiek zadziała. Ale jak już chcesz się sam bawić to przekopiuj tabele: forums, groups, posts, members, topics - to te najważniejsze oczywiście.

Ja przed chwilą miałem ipb 3.2.3 z baza zaktualizowaną do 3.3 błedy były tylko ze skinami, i duble okienko z załącznikiem podczas pisania tematu ale dało się je ręcznie usunąć więcej błędów nie widziałem.

Wracając do tematu.

Chcesz przywrócić wersje 3.2.3 tak? Masz backupa bazy danych robionego jak miałeś wersje 3.2.3? Potrzebny będzie też backup forum. Przed chwilą miałem ten sam problem ale szybko się z nim uporałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.