Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mass Email - nie działa formatowanie HTML


Gość Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drobny problem. Wcześniej na wersji 3.1 było ok, jakiś czas temu przeszedłem na 3.2 i mam kłopot. Przy wysyłaniu wiadomości HTML, przy zaznaczeniu "Wyślij w formacie HTML (pełne formatowanie)" do odbiorcy dochodzi wiadomość w postaci kodu, zamiast wyświetlać samą stronę - po prostu wyświetla kod strony.

Na próbę skopiowałem starsze moje wiadomości z Masowej korespondencji i wklejam do nowej i wysyłam i o samo. Nie wiem czemu nie chce działać. Przy wysyłaniu wiadomości, zaznaczam "Wyślij w formacie HTM...", przechodzę dalej i wyświetla się podgląd wiadomości - wszystko jest ok. Wiadomość wyświetla się prawidłowo w HTML. Jednak po dojściu do odbiorcy - już tak nie wygląda. Patrzyłem na wielu skrzynkach pocztowych, na różnych serwerach i wszędzie to samo. Więc to nie wina poczty e-mail.

Proszę o jakieś rady, pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, nie jestem pewny, ale gdzieś widziałem fixa na to. Musiałbyś się podpytać IPSu, ew. pobrać pliki 3.2.3 i nadpisać te na FTP - jeśli wydali fixa to na pewno jest w oryginalnych plikach w CA.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale pobieżnie ;-) Przed tym całym dokumentem wyświetla kawałek kodu:

<html><html> <body> <body leftMargin=0 topMargin=0 bgColor=#eae2d7 marginwidth="0" marginheight="0">

No i dalej już jest prawidłowa strona.post-3613-0-12691800-1333353955_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.