Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Użytkownicy widzą komunikat błędu zamiast forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Problemów z moim forum ciąg dalszy. Z poziomu root admina widzę forum, działy, mogę pisać na forum. Użytkownicy natomiast twierdzą, że widzą komunikat:

Fatal error: Call to undefined method IPSMember::isInactive() in /home3/forumcm/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1702) : eval()'d code on line 1349

Powiem szczerze, że już mi trochę ręce opadają... Czy to może mieć jakiś związek z domyślnym stylem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to jakaś modyfikacja kaszani. Daj listę - może coś wypatrzymy i powiemy co sprawdzić/wyłączyć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że jedyny mod jaki mamy zainstalowany to (M32) Auto Decrease Warning. Reszta to standardy z podstawowej wersji:

Who's Chatting v1.0.0

Tags Sidebar v1.0.0

Facebook Activity v1.0.0

Status Updates v1.0.0

(IM) Global Forum Message v0.9.4

Ad Code Sidebar v1.0.0

Calendar v1.0.0

Recent Topics v1.0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trochę inaczej. Wywaliłem z `ibf_upgrade_history`rekord o aktualizacji do 3.3.1 i puściłem instalację od nowa. Na początku wysypało błędy, że nie można zaktualizować tabel, bo zostałyby zdublowane (normalne zjawisko, bo one już wcześniej zostały zaktualizowane), następne skorki poszły normalnie, zaktualizowało wszystko w 100%. Tylko trzeba było ręcznie zmienić ustawienia grup, bo nie wiedzieć czemu nie zapamiętało domyślnego ustawienia widoczności statystyk na stronie głównej i pola "Can see 'Last info' on the board index and forum index". Kiedy wszystko ręcznie ustawiłem forum zaczęło działać jak trzeba. Mam jeden problem ze skinem, ale postaram się to sam jakoś zwalczyć, a jak nic nie wymyślę to spytam i może mi pomożecie. Dzięki za wszystkie sugestie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.