Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Znikająca krawędź


Xawier

Rekomendowane odpowiedzi

A więc od jakiegoś czasu nie mam prawej krawędzi forum(nie wszędzie). Możliwe, że stało sie tak po zmniejszeniu szerokości forum(ale nie jestem pewny). Załączam screny. Forum to www.CyberSports.pl (test/test) jak by ktoś mógł to sprawdzic. Jak widać krawedzi brakuje tylko w tematach, działach i w belkach u dołu forum. Zna ktoś przyczynę i rozwiązanie? ;]

bd1ql0.png

bd2yb4.png

bad3rm2.png

bd4og7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przy reklamach google widać, że tło jest za szerokie i pewnie przesłania krawędź.

albo np. w widoku kategorii zaglądając do CSSa nie masz zdefiniowanych krawędzi :huh:

.darkrow1 {css_13.css (line 652)
background:#BCD0ED none repeat scroll 0%;
color:#3A4F6C;
}

I tak dalej, myślę, że musisz dopisać do CSSa definicje krawędzi tam gdzie tego brakuje.

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuję 24/7/12/365 dni w roku na PM.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.