Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przygotowania do upgrade'u do wersji 3.x


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

jak już pokazałem w tym poście jak wygląda forum (w sumie nie ma niespodzianek ;) ) to najwyższa pora powiedzieć coś o planach na najbliższe dni.

Zgodnie z tym, co pisał Charles w około tydzień po wydaniu wersji RC1 wydadzą wersje RC pozostałych dodatków, mnie najbardziej interesuje IP.Downloads, gdyż z reszty nie korzystamy.

Dziś też robiłem upgrade naszego forum w testowym środowisku. O ile forum mi się ładnie zupgrade'owało, to z upgradem IP.Downloads miałem problem i właśnie dlatego poczekamy do wersji RC, myślę, że wtedy nie będzie problemów i będę mógł wykonać upgrade całego forum. Oczywiście wcześniej w miarę wszystko testując.

Decyzja musi być przemyślana, bo po tej operacji nie będzie odwrotu. ;)

Teraz trochę o postępach prac naszej grupy tłumaczy. Idzie nam dobrze, nawet bardzo dobrze z tłumaczeniem nowego skryptu. Forum od strony użytkownika jest już praktycznie skończone. Teraz pora na wzmożone testy i w tym miejscu mam gorącą prośbę o przyłączenie się do testerów nowego spolszczenia. Oczywiście więcej osób będzie mogło się wykazać i bez tego w momentu upgrade'u tego forum i zgłaszania wszelkich uwag już na głównym forum.

Natomiast spolszczenie panelu admina jeszcze nie jest zakończone, ale zostało naprawdę niewiele do skończenia. ;)

Czyli reasumując - mamy praktycznie gotowe spolszczenie! W praniu, czyli użytkowaniu wyjdą wszelkie niedociągnięcia i myślę, że na dzień wydania wersji finałowej ( no dobra, parę dni po ;) ) będziemy mogli zaoferować wam już poprawione i zaktualizowane spolszczenie. Czego sobie i wam życzę. ;)

Z takich ważniejszych uwag to chyba tyle. Wiadomo też, że wszelkie modyfikacje stracimy. Włącznie z shoutboxem, ale developerzy ochotnicy pracują od dwóch tygodni nad nową wersją kompatybilną z serią 3.x. Reszta - cóż, będzie musiała zostać zupgrade'owana. A na to wiadomo, że potrzeba czasu.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, uwagi to śmiało. ;)

Pozdrawia niezmiennie ten sam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przenosinach na 3.x RC1 zgłaszać Ci wszystkie błędy, ograniczyć się do tych poważnych, czy nie zgłaszać w ogóle? Wiadomo, że błędy mogą się pojawiać, ale czy przed finalną jest sens pisać tu na forum o tym?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum.

Spolszczenia oczywiście trzeba zgłaszać bo to projekt tego forum, ale chodzi mi o sam skrypt. Jest sens zgłaszać tu czy bezpośrednio do IPS się dobijać? Czy na przykład i tu i tu ;)

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że już niedługo startujesz DawPi z najnowszą wersją IPB na owym forum, ciekawi mnie czy będzie specjalny dział do zgłaszania "bugów" spolszczenia, czy nadal będzie się to odbywać na forum testowym. Co do modyfikacji, to pewnie więcej ich będzie niż do 2.3 ponieważ teraz więcej możliwości choćby z tego, że ajax "powered" :-)

//Btw. dzisiaj jestem zawiany więc, jak nie skumaliście o czym piszę, to sorki xD//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Btw. dzisiaj jestem zawiany więc, jak nie skumaliście o czym piszę, to sorki xD//

O tak, widać ten słowotok ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co do spolszczenia to koordynatorem jest Wareczek, że tak powiem - on podejmuje decyzje w tej kwestii.

Testy IP.Downloads w bersji beta3 wypadły pomyślnie. W sumie już bym robił upgrade, ale poczekam na RC.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Próbuj na localu a potem tutaj ;)

Dzięki za radę. ;)

Jak dobrze pójdzie to wrzuć spolszczenie ^^ bo tylko na to czekamy ;)

Tak, zaczynasz być irytujący. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, tak, przepraszam - aczkolwiek nie wyrobię ze świadomością że już na ukończeniu a ja go jeszcze nie mam ^^ wiesz a jak zacznę marudzić to istnieje opcja że dla swiętego spokoju udostępnij aczkolwiek są też i minusy takiego działania.

Dobra już koniec gadki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
DawPi, tak, przepraszam - aczkolwiek nie wyrobię ze świadomością że już na ukończeniu a ja go jeszcze nie mam ^^

Kto powiedział, że na ukończeniu? Ukończenie rozumiem stan tuż przed wydaniem go 'w świat'. A tak nie jest, bo już pisałem, że zamiast marudzić byś się wziął za jego testowanie. ;)

wiesz a jak zacznę marudzić to istnieje opcja że dla swiętego spokoju udostępnij aczkolwiek są też i minusy takiego działania.

Dobra już koniec gadki ;)

Właśnie, ta gadka się może szybko skończyć. ;)

Nie no, bądźmy poważni - czekaj cierpliwie. Zobacz ile ludzi czeka, ale jakoś każdy nas rozumie. Tylko Ty nie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A każdy chciał tu przecież normalnie żyć

mimo wszystko

Bez tej paranoi po prostu żyć

mimo wszystko

bo ile można szarpać się?

bić o przetrwanie z każdym dniem

no chyba - że to warto znieść ;)

A wracając do tematu to gdybyśmy poważnie podchodzili do sprawy to postęp prac nad spolszczeniem samego forum to jakieś 83%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli chcesz zostać testerem spolszczenia to prosiłbym o wysłanie zgłoszenia do Wareczka, jako szefa wszystkich szefów. B-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.