Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Nulled


swati

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Jestem jednym z administartrów pewnego forum na którym jest nulled.

Właściciel forum nic sobie z tego nie robi.

I mam pytanie czy jeżeli forum zostanie zgłoszone to czy ja też będę w to zamieszany jeżeli tak to co mi grozi oraz z ciekawości zo grozi właścicielowi forum?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotreX77

haha :)

Administracja forum może dostać tylko ostrzeżenie o usunięciu forum w ciągu tam 72h. I to tylko to.

A po za tym IPB ma wyj** na to co Polscy internauci tworzą z ich oprogramowaniem.

Sam wiem bo pracowałem w pewnej firmie.

Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja forum może dostać tylko ostrzeżenie o usunięciu forum w ciągu tam 72h. I to tylko to.

... i to pewnie jeszcze od hostingu, bo jak już to IPS wali na @abuse do serwera na którym stoi owe forum.

Anyway... może nie tyle co IPS to hosting może usunąć owe forum/konto po takim mailu (Chyba że to jakiś bulletproof :diablo: ).

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotreX77

Tak możesz spać spokojnie.

Tak jak mówiłem Firma IP Board ma gdzieś co się dzieje w Polsce.

Nawet jeżeli ktoś zgłosi wasze forum że to Nulled to IPB zanim to rozpatrzy to minie może około 1-3 lat. Albo wcale na to nie zwrócą uwagi.

90% Polskich forów stoi na nulled.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możecie spać spokojnie, administratorzy "pewnych for" Czy to sa fora widma? Możecie z czystym sumieniem spać spokojnie i o nic sie w ogóle nie martwić. Nie płacić za skrypty, nie płacić za modyfikacje, nie opłacać abonamentu RTV, lecz pomimo to, wszystko mieć i spać spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.