Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana adresów po przeniesieniu forum


Kubowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, miałem wcześniej swoje forum na vps i adres to był ip tegoż vps'a - wszystko działało dobrze bo był on tam instalowany więc adresy były okej, teraz przeniosłem na testowy serwer całe forum z bazą, w głównych ustawieniach zmieniłem adres na nowy i w pliku conf_global.php, co jeszcze pozostało mi do zmiany - dowód na to że jest coś nie tak jest taki, że mam powiadomienie że ktoś lubi mój post, gdy klikne w to aby pokaż mój post przenosi mnie na forum na starym vps'ie więc gdzieś nie zostały zmienione adresy, tylko gdzie? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ustawienia w ACP- UStawienia - General Configuration. Ścieżka uploadu i pozostałe. czy tam wszystko zmieniłeś na nowy adres Forum? Poza tym wszelkie pozostałe ścieżki w aplikachach, które wymagają podawania ścieżek. Przejrzyj ACP. na przykład ścieżka do znaku wodnego w IP Gallery jesli używasz i inne takie "kwiatki" trzeba wyłapać. A co Twojego problemu który opisujesz, to czy na pewno odświeżyłeś cache samej przeglądarki?

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobnej ścieżki ustawień kanału powiadomień. Dlatego mówię o cache przeglądarki. Nic nie szkodzi że na innych jest to samo. Ale z tych innych nie odwiedzałes swojego forum? Naciskałeś na wszystkich F5? Usuwałeś pliki tymczasowe? A w ACP, czy przebudowałeś wszystkie szablony, style? Czy pamięc podręczna, pamięc globalna i Furl są przebudowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to gdzieś dostępne publicznie? Bo piszesz że na jakimś testowym hoście. Ale dostęp przez www jest? Możesz mi to pokazać? Bo coś nie kminię, jak coś takiego jest możliwe. Jeszcze takie pytanie, skąd masz tłumaczenie na język Polski? Mam nadzieje że stąd, z invisionize? (O ile masz w ogóle tłumaczenie na PL)

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szablonów to przebudowałem, co do pamięci to raczej tak - wyczyściłem całe cache szablonów i css z bazy. A nadal jest adres do tego starego vps'a..

Bo najprawdopodobniej nie zrobiłeś tego:

Przebuduj zawartość [posty, wpisy w kalendarzu, prywatne wiadomości, ogłoszenia, sygnatury]

emoticony też pewnie są z poprzedniego adresu? powiadomienia kierują na stary adres?

ps: nie wierz w ten tekst w acp : "Nie musisz przebudowywać ponownie"

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.