Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kolejki moderacyjne


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, jestem po aktualizacji 3.0.4 -> 3.3.3 i pojawił się mały problem, mimo ustwienia Włącz moderację postów na NIE nad okienkiem do wpisywania postów widnieje informacja iż istnieje moderacja postów i faktycznie takowa jest, po napisaniu postu musi on być zatwierdzony. WTF?

Zaznaczenie grupie Administratorzy możliwości omijania kolejki również nie daje żadnego efektu ;/

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a co dokładniej mam sprawdzić i jak to się ma do niedziałającej kolejki?

Z tego co zauważyłem to chyba tylko członkowie ekipy mają ten problem - userzy normalnie dodają posty i nie trzeba ich akceptować ;/ Może jakieś ustawienie przeoczyłem :(

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerny brak możliwości edycji postów, sprawdziłem i faktycznie userzy mogą pisać normalnie posty, sooo WTF!? :D

W ustawieniach grupy admini > forum > Może omijać kolejki moderacji? jest na TAK

W edycji kategorii > Ustawienia Pisania na Forum > Włącz moderację postów mam na NIE

Gdzieś jeszcze trzeba poszukać ustawień? :/

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.