Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Polskie znaki


Memes2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pojawił się u mnie na forum problem z polskimi znakami, po wgraniu spolszczenia etapowo, musiałem zmienić nazwę języku z English na Polski, no i nagle pojawił się u mnie problem który wiać na ss:

aae191c45f2c35d5gen.jpg no i to samo mam w shoutboxie, nie mam pojęcia dlaczego tak się to zrobiło lecz nie wiem gdzie to mogę ustawić, czytałem dużo tematów na forum i nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za pomoc uznałbyś gotowe linki z rozwiązaniem bo samemu się nie chce szukać?

Do dyspozycji masz 2 (dwie) wyszukiwarki (IPB, Google które zwracają przykładowe wyniki https://www.google.pl/search?q=site%3Aforum.invisionize.pl+kodowanie+iso+utf8), dział poradników (w którym m.in są takie tematy http://forum.invisionize.pl/topic/31576-konwersja-forum-ipb-z-iso-8859-2-na-utf-8/#entry192436) i odpowiednie słowa kluczowe (kodowanie, iso, utf), więc czego chcieć więcej jak nie chęci?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.