Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jesteś zainteresowany współpracą z ciekawym projektem, z przyszłością? - Zajrzyj!


Gość CiociaSamaRozkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CiociaSamaRozkosz

Drogi czytelniku,

SteamPlay.pl - Podejmie współpracę z firmą, bądź prywatną osobą - odpowiednią, doświadczoną i kreatywną. Posiadasz dużo wolnego czasu, i chciałbyś miło spędzić czas? - mamy coś konkretnie dla Ciebie. Prowadzimy rekrutację do załogi forum, jak i portalu - który krok po kroku powstaje. Poniżej przedstawiam plan naszych działań, dziękujemy za poświęcenie dla Nas czasu.

  • Czym jest projekt SteamPlay?

- Uprzejmie informujemy, że nie jest to kolejny "wakacyjny" projekt. Nasza obecna załoga pracuje nad forum - przy profesjonalnym silniku IP.Board. A teraz, do rzeczy. Naszym celem jest, wspieranie Polskiej platformy „steam”. Również, będzie to między innymi - sport elektroniczny.

  • Dlaczego, warto zarejestrować u Nas konto?

- Przygotowaliśmy dla wszystkich ciekawe atrakcje, jakie? - Część naszych atrakcji, możemy przedstawić publicznie, lecz następną paczkę - zobaczycie wkrótce, przeglądając Nas na forum, bądź na Fejsie.

  1. Publiczna lista serwerów gier multi-player, bądź lista sieci serwerów - gdzie, całkowicie za darmo możesz się u Nas zareklamować!
  2. Publiczna lista serwerów serwerów głosowych.
  3. Turnieje organizowane przez administrację SteamPlay.pl - w których, nagrody będą nie do przebicia!
  4. Posidasz swój team? Stwórz konto klanowe, i baw się razem z Nami!
  5. Miesięcznie konkursy, sponsorowane przez partnerów SteamPlay.pl
  6. Darmowe serwery gier, serwery głosowe pod mixy/turnieje/ligi.

  • Planowany start?

- Wkrótce.. to znaczy, na sam początek, udostępnimy Wam ogólnodostępne forum, gdzie będziemy informować - na każdym zrobionym przez Nas kroku w przód. Przewidywany start oficjalny forum w beta - 01.08.2012r

  • Kogo Poszukujemy?

- Technik od obsługi serwerów dedykowanych

- Administrator forum

- Administrator portalu

- Redakcji

- Moderatorów forum/portalu

- Koder

- Grafik

- News-man

- Opiekun serwerów gier/głosowych

Wszelkie podania na dane stanowisko, proszę tylko i wyłącznie składać poprzez e-mail: [email protected] (preferowany), bądź "prywatną wiadomość". Do rozpatrzenia podania, zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do 48H.

  • Co oferujemy sponsorom?

- Jeśli, dana firma będzie zainteresowana współpracą z naszym projektem, po skontaktowaniu - omówimy wszelkie szczegóły współpracy. Nie ma najmniejszego sensu wymieniać - "co oferujemy, a czego oczekujemy" - ponieważ każda firma ma inne wymogi, i inne usługi.

P.S Do administracji forum.invisionize.pl - Bylibyśmy bardzo wdzięczni, jeśli temat nie zostanie ZAMKNIĘTY, lub przesunięty do kosza, z powodu: aktualizacji postępu prac dotyczące projektu. Dziękujemy.

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Główny wydawca i pomysłodawca projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wkrótce.. to znaczy, na sam początek, udostępnimy Wam ogólnodostępne forum, gdzie będziemy informować - na każdym zrobionym przez Nas kroku w przód. Przewidywany start oficjalny forum w beta - 01.08.2012r

Piszesz dziś, umieszczasz datę 1 sierpień a forum wyłączone i nic się na nim nie dzieje.

Z listy rzeczy potrzebnych - potrzebujesz wszystkiego. Startup szukający inwestora czy sponsora? Jeżeli masz wizję napisz do http://mamstartup.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który raz ten projekt startuje? 3 czy 4 bo zgubiłem rachubę. Najpierw vB, teraz IPB, efekt nadal ten sam "- Forum w trakcie budowy." i nic od dawna się nie zmieniło.

Część naszych atrakcji, możemy przedstawić publicznie, lecz następną paczkę - zobaczycie wkrótce, przeglądając Nas na forum, bądź na Fejsie.

Pomijając fakt że zdanie nie ma sensu, wchodzicie na ten zachwiany i de facto upadający rynek (a sam jestem na nim dłuuuugo, w nie jednej firmie pracowałem, jedną prowadziłem) z czymś, co w tym kraju nie ma racji bytu i innowacyjne przestało być już dawno temu. Coś co w mniejszym lub większym stopniu jest na rynku od dawien dawna i co przede wszystkim zaczyna prosperować coraz gorzej.

Chcecie być innowacyjni? Załóżcie firmę, dostaniecie dotację od UE na rozkręcenie własnego biznesu i tyle, nie chcecie? Szukajcie dalej łosia który wpakuje Wam pieniądze w coś nieprzyszłościowego, chyba że za każdą usługę zaczniecie oczekiwać pieniędzy, albo z całej strony 1/4 to właściwa treść, a pozostałe 3/4 to reklamy. Nie wyobrażam sobie tego, by trzymać dobrej jakości darmowe usługi bez żadnego dochodu, a więc (mówiąc o rozwoju) dokładać miesięcznie tysiąc, dwa, trzy na utrzymanie infrastruktury. Głupich w tym kraju, na tej scenie, na tym rynku nie ma. A uwierz mi, wiem co mówię.

Jest taka jedna marka na tym rynku - Macro Games, nazwijmy to taki mały rekin tego rynku, bierze na swoje barki mniej czy bardziej udane projektu z sceny, ostatnio wprowadzili do Nas projekt PlayZeek - cholernie popularny projekt w Szwecji, właściwie 90% graczy przebywa właśnie na ich serwerach. Problem w tym że ta innowacyjność u Nas już kiedyś była, już ktoś coś tego typu zrobić próbował, co z tego wyszło? PlayZeek ma statystyki na poziomie marnej sieci serwerów - 17 online 6 w grze 2 drużyn.

Nie życzę Ci źle, bo nie to na celu ma ten post, tyle że z jednej strony tak naprawdę Pan SteamPlay.pl - w mailach do sponsorów też się tak przedstawiacie? - nie wie czego chce, startując już któryś raz, a sam innowacyjność widzę tylko w zmianach silnika, a dwa że startujecie z czymś, co powinno tak naprawdę wystartować 3-4 lata temu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

nie wspominając Twojego projektu FeelTheGame.pl .. i co się stało ze stroną? W Polsce jest wolność słowa, tak samo jak z nowym projektem :-) Nie chcę się tutaj kłócić, bo wiem o czym dokładnie piszesz portas. Po prostu, warto jest nie kiedy zaryzykować i spróbować :)

Edytowane przez CiociaSamaRozkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspominając Twojego projektu FeelTheGame.pl .. i co się stało ze stroną? W Polsce jest wolność słowa, tak samo jak z nowym projektem :-) Nie chcę się tutaj kłócić, bo wiem o czym dokładnie piszesz portas. Po prostu, warto jest nie kiedy zaryzykować i spróbować :)

FTG to projekt który zatrzymał właśnie budżet, a zaraz potem problemy z serwerem - m.in. utrata wszystkich danych itd. Swoją drogą lekko spoilerując możliwe że FTG powstanie, nie w takiej formie jak powstać miało, ale... Zobaczymy :-)

Czy ja w którymś momencie wypowiedzi zacząłem się wykłócać? Twierdzę tylko że obraliście złe podejście do startu projektu - rzekł bym że od pupy strony. Żeby coś komuś zaproponować, trzeba coś mieć. Wy nie macie nic poza domeną i IPB. Poszukujecie wszystkich i wszystkiego, nie dając na start niczego od siebie - a przynajmniej tak widzę to ja i zapewne inni. Próba przyciągnięcia sponsora pod coś takiego nie ma racji bytu - mówię to z obu perspektyw, jako sponsor i osoba zainteresowana. Wystartujcie, rozwińcie się, włóżcie swoje pieniądze na start, a być może się uda, nie neguję, aczkolwiek przy obecnym podejściu projekt nie ma racji bytu. Szukacie administratora maszyn? Pytanie tylko w jaki pułap wiekowy celujecie i jakie doświadczenie. Szczerze wątpię że ktokolwiek będzie charytatywnie naprawiał błędy, poprawiał stabilność czy konfigurował maszyny pod obsługę (na wysokim poziomie) serwerów gier. Grafik? Programista? Nadal to samo, projekt wielki, wiele i pracy, znajdź jakiegoś pasjonata który na wysokim poziomie wykona Ci pracę za "rangę na forum".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu CSPromod, nie CS:S Promod, bo to modyfikacja silnika, nie gry.

Jak na chwilę obecną w cs:go grają ludzie ogarnięci. Na serwerach gocs.pl nie było nikogo, kto np. niemiałby mutacji głosu, czy przeszkadzał w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Hej,

Już postawiliśmy pierwszy serwer CS:GO IP: ### - Zapraszamy do gry :)

Edytowane przez DawPi
Niedozwolona reklama na tym forum.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

TeeZ, niepotrzebnie podbijasz temat.

Temat z przed miesiąca to nie taki stary zwłaszcza, że autor jest na forum aktywny i sam zostawia tutaj newsy.. Ale dobra, może i mój błąd.

Edytowane przez semenedar
niepotrzebna dyskusja

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.