Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z polskimi znakami.


Johnymnemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z polskimi znakami. Wczoraj zaktualizowałem forum do wersji 3.3.4. Polskie znaki wyświetlają się wszędzie z wyjątkiem nowych postów. Cała strona, nazwa tematu, treść tematu jest wyświetlana poprawnie. Tylko jak ktoś napisze post, zniekształca mu polskie znaki. Posty w starych tematach są wyświetlane dobrze. Mam ustawiony język polski z kodowaniem UTF-8. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak dodaję odpowiedź przez "Dodaj odpowiedź" w pełnym edytorze, to wszystko działa dobrze. Jak piszę w tym okienku na dole strony, to po wysłaniu posta muszę odświeżyć stronę, żeby go zobaczyć. Więc pewno wina jest po stronie tego szybkiego wysyłania. Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już to zrobiłem, ale nie chciałem pisać trzeciego posta pod rząd. Wszystko było ok, jedynie w nazwach miesiąca były błędy. Z powrotem ustawiłem język polski z kodowanie ISO i wszystko działa ok. To normale? Przecież nowe IPB jest na UTF-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W związku, że nowe IPB 3.3.1 spłatało figla* użytkownikom o innym kodowaniu niż UTF-8 przedstawiam sposób na szybką i skuteczną konwersję naszego forum do jedynego lubianego systemu kodowania UTF-8."

Czyli wszystko jest ok i może tak zostać?

Martwi mnie, że wczoraj krzaczki były też na SB. Ale mam nadzieję, że to się już naprawiło. Rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.