Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zdublowane zakładki Forums & Members


MichuRmx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie,po wgranym nowym stylu mam zdublowane zakładki Forum i Użytkownicy...

próbowałem już jednego sposobu który polegał na zamianie w globalTemplates...

Znajdź następujący kod w bieżącym szablonie:

{parse variable="forumActive" default="" oncondition="IPS_APP_COMPONENT == 'forums'" value="active"}
{parse variable="membersActive" default="" oncondition="IPS_APP_COMPONENT == 'members'" value="active"}
{parse variable="helpActive" default="" oncondition="IPS_APP_COMPONENT == 'core' AND $this->request['module'] == 'help'" value="active"}
<if test="!ipsRegistry::$applications['forums']['app_hide_tab'] && !count(ipsRegistry::$applications['forums']['app_tab_groups']) && !IPSMember::isInGroup( $this->memberData, ipsRegistry::$applications['forums']['app_tab_groups'] )"><li id="nav_discussion" class="left {parse variable="forumActive"}"><a href="{parse url="act=idx" seotitle="false" base="public"}" title="{$this->lang->words[" go_to_discussion']}'="">{IPSLib::getAppTitle( 'forums' )}</a></li></if>
<if test="!ipsRegistry::$applications['members']['app_hide_tab'] && !count(ipsRegistry::$applications['members']['app_tab_groups']) && !IPSMember::isInGroup( $this->memberData, ipsRegistry::$applications['members']['app_tab_groups'] )"><li id="nav_members" class="left {parse variable="membersActive"}"><a href="{parse url="app=members&module=list" base="public" template="members_list" seotitle="false"}" title="{$this->lang->words[" go_to_memberlist']}'="">{IPSLib::getAppTitle( 'members' )}</a></li></if>
<if test="applicationsloop:|:is_array($header_items['applications']) AND count($header_items['applications'])">
<foreach loop="applications:$header_items['applications'] as $data">
<if test="showingapp:|:$data['app_show']">
{parse variable="appActive" default="" oncondition="$data['app_active']" value="active"}
<li id="nav_app_{$data[" app_dir']}'="" class="left {parse variable=" appactive"}"=""><a href="{parse url="{$data[" app_link']}"="" seotitle="false" base="public" }'="" title="{parse expression="sprintf( $this->lang->words[" go_to_prefix'],="" ipslib::getapptitle($data['app_dir'])="" )"}'="">{IPSLib::getAppTitle($data['app_dir'])}</a></li>
</if>
</foreach>
</if>

Zamień go z tym:

<if test="hasCustomPrimaryNavigation:|:!empty($header_items['primary_navigation_menu'])">
               {$header_items['primary_navigation_menu']}
<else>
               <if test="applicationsloop:|:is_array($header_items['applications']) AND count($header_items['applications'])">
                               <foreach loop="applications:$header_items['applications'] as $data">
                                               <if test="showingapp:|:$data['app_show']">
                                                               {parse variable="appActive" default="" oncondition="$data['app_active']" value="active"}
                                                               <li id="nav_app_{$data[" app_dir']}'="" class="left {parse variable=" appactive"}"=""><a href="{parse url="{$data[" app_link']}"="" seotitle="{$data['app_seotitle']}" template="{$data['app_template']}" base="{$data['app_base']}" }'="" title="{parse expression="sprintf( $this->lang->words[" go_to_prefix'],="" ipslib::getapptitle($data['app_dir'])="" )"}'="">{IPSLib::getAppTitle($data['app_dir'])}</a></li>
                                               </if>
                               </foreach>
               </if>
</else></if>

Według tego powinno działać, lecz zrobiłem tak i w ogóle strona mi się nie ładuje... jest cały ekran biały...

proszę was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już naprawiłem sobie sam... ale mam problem teraz z czymś innym, ponieważ wylogowałem się z konta i nie mogę zalogować klikam w Logowanie i nic dopiero po otworzeniu w nowej karcie mogę zalogować...

Forum N-rp.com.pl

Edytowane przez MichuRmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.