Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Muzyka w profilu


Zaid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak z pozycji membera (przeciętnego użytkownika , z przeciętnymi prawami + dostosowania) dodać muzykę na profil , zmianę kursoru oraz automatyczne odtwarzanie yt? jeżeli ktokolwiek zna odpowiedź na choćby 1 pytanie byłbym bardzo ucieszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k , jak wrzucić na jakiś hosting flash? :D

Ogarnałem ,ale elementy flash są wyłączone ;/ auto włączanie filmików też znalazłem (& autorun=1)

Ostatnie pytanie , czy dodaniek kursora to też element flash?

Edytowane przez Zaid
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko chodzi że ja jestem tym membersem ;p , nie mam dostępu FTP ani ACP wiem że inni maja przykład: http://www.mpcforum....699645-comthun/ kolega ma autorun , wiem coś z komendą & chyba

czy Twój problem dotyczący "Muzyki w profilu" został rozwiązany? Jeśli tak, to załóż inny temat, w którym zadawać będziesz inne pytania a ten zgłoś do zamknięcia. Jeden temat- jedno pytanie. Poza tym, zważywszy przede wszystkim na to że jesteś "membersem" i nie masz dostępu do forum o które pytasz, to pytać o takie rzeczy jak "Czy kursor jest elementem flash", możesz również wujka Google.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.