Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Football 2012


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: Football 2012

Autor: TeeZ

Data wysłania: 12 wrz 2012

Kategoria: Style i grafika

Wspierana wersja IP.Board: 3.3.x

A więc po moim ostatnim błędzie ( o którym wiedzą wyżsi ) postanowiłem się jakoś zrehabilitować. Stworzyłem swój pierwszy styl od zera. Za pewne jest parę(dziesiąt) niedociągnięć, ale proszę mieć na uwadze właśnie to, że dopiero zaczynam. Tworzyłem go od około 6 godzin ( :blink: ), ale według mnie widać efekty tej pracy.

Główny problem miałem z menu, nie miałem w ogóle na niego pomysłu. Po paru przemyśleniach postanowiłem zrobić z nich ozdobę do tej tematyki. Zrobiłem je na wzór piłki nożnej, i chciałem tło ustawić na np siatkę piłki, ale nie wyszło - nie mogłem odnaleźć dobrej barwy kolorów, aby było widoczne. Zrobiłem coś innego, efekt możecie zobaczyć na 2 screenie. :)

W sidebarach dodałem maintitle wypełnione, ala to z działów itp. Ogólnie nie ma co więcej opisywać - czekam na Waszą ocenę.

Jeżeli ktoś ma możliwość to proszę o przetestowanie na ipb 3.3.4, ponieważ tworzyłem go na 3.3.1 i nie wiem czy będzie działać na .4, bo mam wygasłą licencję i nie mam możliwości sprawdzenia.

Pobierz plik

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwne, ja jestem osobą 'niżej postawioną' i wiem, o co chodzi.

Skin może nie jest najpiękniejszy, ale może komuś przypadnie do gustu. Nie podoba mi się tło, mianowicie kojarzy mi się z Euro 2012, nawet chyba widać tam kawałek napisu Euro, proponowałbym aby zmienić tło na np. murawę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.