Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błędna godzina na forum


Tomasz Lis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

Podczas surfowania po moim forum godzina wyświetla się błędnie bo zamiast pokazywać 22:22, forum wskazuje na 23:22. Zmiana strefy czasowej nic nie daje, bo z tego co mi się wydaje użytkownik ustawia ją indywidualnie. Stąd moje pytanie jak sobie z tym porawdzić? Dodam że mam spolszczone daty.

Pozdrawiam,

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj Lisie,

pierwsze co, to proponowałbym wyłączenie opcji DST w panelu administracyjnym. Następnie wylogować się z forum i z ACP, potem wejść na forum jako gość i sprawdzić godzinę. Jeśli będzie OK to nic nie zmieniać, użytkownicy muszą sobie również wyłączyć opcje DST. Najlepiej potestuj na swoim koncie czy należy wyłączyć też czas letni i takie instrukcje przekaż użytkownikom, lub napisz mi je tutaj to Ci napiszę komendy SQL jakie trzeba wywołać by zmienić to wszystkim ludziom na forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu dst i ustawieniu strefy na samo (GMT) gościom czas wyświetla się dobrze, ale nie użytkowniką gdyż ich ustawienia są prawdopodobnie zapisane w bazie danych. Jeżeli mógłbym Cię prosić drogi Dawidzie o format zapytania ustawiający na sztywno wszystkim standardowe ustawienia forum.

Edytowane przez Tomasz Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Potrzebne mi następujące info:

czy jako użytkownik masz DST wyłączone,

czy jako użytkownik masz czas letni wyłączony.

Albo inaczej: napisz mi przy jakich ustawieniach w ACP i w panelu kontrolnym użytkownika jako gość i jako użytkownik masz dobry czas.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, a odpowiedź na pytanie o ustawienia użytkownika w panelu kontrolnym przy jakich ma prawidłowy czas..?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.