Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd przy przenoszeniu forum


mikrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeniosłem dzisiaj forum na z hostingu na serwer dedykowany i mam pare problemów, mianowicie:

1. Kiedy forum jest wyłączone jak klikam na zaloguj pojawia się takie coś: Nie udało się odnaleźć strony, którą próbujesz wyświetlić. Kliknij tutaj, aby powrócić do strony głównej

2. Jakoś zostałem zalogowany po przenoszeniu forum, i gdy próbuje napisać coś na SB, wiadomośc się nie pojawia

3. Jak jestem u kogoś w profilu i klikam na jakieś zakładki ( Tematy, Posty itp) Na górze pojawia się wiadomość ładowanie, ale nic sie nie zmienia ( oczywiscie okienko znika)

4. Niektóre zakładki w ACP nie działają, a mianowicie jak klikam na Użytkownicy, to pojawia się główna strona ACP

Próbowałem przebudowywać pamięć podręczną / furl.

I gdzieś jeszcze pojawiał się błąd [#404] incorrect_furl

I jeśli sie to przyda to jeszcze moge rzucić takie coś:

Wersja PHP
5.3.3-7+squeeze14 (cgi-fcgi) ( Informacje o PHP )
Wyłączone funkcje PHP
Brak informacji
Załadowano rozszerzenia
Core, PDO, Phar, Reflection, SPL, SimpleXML, bcmath, bz2, calendar, cgi-fcgi, ctype, date, dba, dom, ereg, exif, fileinfo, filter, ftp, gd, gettext, hash, iconv, json, libxml, mbstring, mcrypt, mhash, mysql, mysqli, openssl, pcre, pdo_mysql, posix, session, shmop, soap, sockets, standard, sysvmsg, sysvsem, sysvshm, tokenizer, wddx, xml, xmlreader, xmlwriter, zip, zlib

Mam nadzieje że pomożecie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Napisałeś co nie działa, a teraz napisz, co robiłeś po przeniesieniu bazy i plików. Bo chyba nie na tym poprzestałeś? Jest poradnik odnośnie przenoszenia forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Załaduje się to kiedyś? Brak grafik na FTP, więc pewnie i innych plików. Wg mnie nie do końca poprawnie przeniosłeś wszystko. Do sprawdzenia krok po kroku, folder po folderze.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.