Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dziwny błąd przy wejściu w wiadomości


PawelS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj wszystko było ok, lecz dziś już nie.

Po wejściu w komunikator wszystko jest jak trzeba, lecz przy wejściu w wiadomość wszystko jest białe.

Nie wiem jak sie stało że samo przestało działać.

Przywróciłem bit showConversation i dalej to samo, postanowiłem sprawdzić która linijka powoduje błąd i okazuje się że to ta:

{parse editor="msgContent" options="array( 'type' => 'full', 'minimize' => 1 )"}

Od szybkiej odpowiedzi...

gdy jej nie ma wszystko jest ok, ale nie ma szybkiej odpowiedzi, gdy ją dodam wszystko białe bez stylu.

Również przy wejściu bezpośrednio w "odpowiedź" jest ten sam błąd.

Wczoraj było wszystko ok.

Może ktoś miał już ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ sprawdzilem kod org stylu i niczym sie nie rozni, lecz na nowym dziala, a na moim nie.

Styl to ipb carbon orange.

W razie gdyby ktoś chciał zobaczyć o co dokladnie chodzi to

http://cs-spark.eu

login: test

haslo: test

+ przy tworzeniu wiadomosci jest to samo.

Bardzo prosze o pomoc. nie chce wgrywac org stylu bo w tym jest kilka poprawek, a od przed wczoraj nic nie bylo zmieniane, i jeszcze wszystko dzialalo...

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już to że Twoje forum ładuje się pięć lat przez te obrazki które się muszą władować z tinypics i z imageshack na główną, to: Zalogowałem się na Twoim forum i po wejściu do skrzynki, wyraźnie jest błąd i mi to wygląda na uszkodzony CSS. Nic się samo nie dzieje, ktoś musiał w stylach kopać. Nie ma takich cudów, że wczoraj było a dzisiaj nie ma i nikt nic nie robił. Skoro jak mówisz "na nowym "mniemam że tym samym szablonie) wszystko działa należycie, to sobie zrób co następuje:

NAJPIERW:

Spróbuj ponownie przebudować wszystkie style, CSS, WSZYSTKO co możliwie można przebudować a ma związek ze stylem w ACP-->Wygląd--> Narzędzia. Przebuduj style, przebuduj aplikacje zaznaczając ptaszki, przebuduj CSS uruchamiając narzędzia czyszczenia. Ponownie przebuduj style. F5 na stronie głównej forum, i sprawdzasz skrzynkę. Jeżeli żadnych rezultatów, to:

- ACP-->Wygląd--> Import,export i tam przełącz się na eksport stylu

- Wyeksportuj cały szablon, wyeksportuj obrazki (chociaż obrazki niekoniecznie), wyeksportuj zmiany! To opcja na samym dole eksportu.

- Następnie usuń cały uszkodzony szablon, przywróć domyślny.

- Importuj czysty szablon (oczywiście ten sam który tu masz uszkodzony, tylko jak mówiłeś "oryginalny")

- Obrazków nie musisz, bo one i tak zostały na swoim miejscu w public/style_images/folder_z_nazwą_stylu/

- Podczas dodawania nowego stylu, wskaż tylko folder z obrazkami który jest przypisany do tego stylu.

(Edytuj szablon, opcja "Ustawienia Obrazków" --> Korzystaj z lokalizacji obrazków (wskaż właściwy) Oczywiście nadaj również uprawnienia do tego szablonu tak, by widzieli go wszyscy i mogli z niego korzystać zaznaczając opcję "Wszystkie aktualne i przyszłe grupy" również w edycji tego stylu.

Teraz będziesz miał czysty szablon. SPRAWDŹ czy wszystko gra ze skrzynką PW. Mniemam że tak, bo to czysty szablon bez zmian. Jeżeli tak, teraz:

importuj wyłącznie ZMIANY, które wcześniej wyeksportowałeś i nie zapomnij podczas importowania tych zmian, wybrać właściwego stylu, do którego te zmiany mają zostać zaimportowane. Ponownie sprawdź skrzynkę PW czy wszystko gra. Jeżeli tak, enjoy. Jeżeli nie, to już masz przyczynę, że problem powoduje źle wyedytowany szablon i problem tkwi właściwe w zmianach szablonu a nie w CSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wolno sie ładuje, dziś w nocy przenosze forum.

Dobra wiem co jest problemem, ale jak to naprawic?

Problem nastąpił gdy utworzyłem plik CSS w ACP o nazwie: SOS_BBCodes.css ...

zawartość pliku nie ma znaczenia. Sama obecność pliku powoduje ten błąd.

Korzystam z tego:

http://community.inv...n-and-error-v2/

Wiem że jest tez v3 ale nie moge znaleźć, a tam już jakiś "poważny" bug został usunięty..

I co teraz? :/

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz go usuń, bo co masz zrobić i sobie poszukaj odpowiedniego. A wcześniej nie mogłeś napisać że GRZEBAŁEŚ jednak? Twierdziłeś że nic nie było robione i nic nie było zmieniane, więc tutaj cała moja dysputa jest niepotrzebna! Jeżeli to jest problem tej modyfikacji, to się zgłoś do jej autora aby uzyskać wsparcie techniczne: http://community.inv...n-and-error-v2/ Oto znalazł się Twój "Dziwny błąd przy wejściu w wiadomości". Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.