Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Oddam Forum


Daffitto

Rekomendowane odpowiedzi

"Oddam" forum osobię która ma chęci i czas na prowadzenie i zajmowanie się forum

Link: www.rapsite.eu/forum

forum oparte o ipb, nie wtrącam się osobię która będzie je prowadzić nie umieszczam na forum żadnych reklam (może je umieszczać osoba która będzie je prowadzić)

gg:333900

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie to oddanie to na zasadzie adminowania, a nie przekazania hosta, licencji i bazy. Dobrze myślę @Daffitto?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to oddanie to na zasadzie adminowania, a nie przekazania hosta, licencji i bazy. Dobrze myślę @Daffitto?

dobrze myślisz :)

temat rozwiązany chętni znaleźli się szybko, więc można zamknąć

Samo forum czy też portal? Sprawa z licencją - też oddajesz?

Oddalem forum, osobię która chciała je poprowadzić wraz z miejscem reklmowym do rozdysponowania itp. Jeśli ktoś chciał poprowadzić forum bez zmartwienia o licencje, serwer, skiny, domeny, opłaty, itd... to miał ku temu okazję. Ja na to nie mam czasu...

osobą które chciały dostać za free licencję w dodatku do forum gratuluję logicznego myślenia :)

Edytowane przez Daffitto

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.