Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[POMOC] Przy prowadzeniu projektu


Gość CiociaSamaRozkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CiociaSamaRozkosz

Hej,

Potrzebuję osoby, która ma czas na prowadzenie projektu - VoiceHostingTalk.pl. Forum jest już poprawione, lecz wymaga drobnych poprawek kosmetycznych. Zakres obowiązków i co zyskujesz, odpowiem na PW, telefon, bądź e-mail smile.png

- e-mail: [email protected]

- Telefon: +48721-717-918

Więcej informacji, po kontakcie ze mną...

P.S Nie szukam "jelenia", tylko poważnego człowieka smile.png

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo zapomniałem dopisać i już wyjaśniam. Zgadza się, oczekuję pomocy od strony administracji - mniej więcej manadżer. Oczywiście pomoc techniczna w moderowaniu forum, ale to na razie się wstrzyma gdy zwiększy się ruch. Potrzebuję również "developera" do załogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, znowu wielkie plany - znowu nic nie wypali. Co chwile startujesz z jakimś projektem i każdy upada po maksymalnie 3 tygodniach. Nie ma sensu zawierać z Tobą współpracy, chyba, że ktoś chce się pobawić w Administratora przez kilkanaście dni.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

człowieku, zachowaj takie zachowanie dla siebie, nie ma czym tutaj się chwalić. Jeżeli Ci nie odpowiada moja osoba, nie wypowiadaj się i przestań mnie drażnić, bo nienawidzę takich ludzi którzy trują d*pę. Masz swoją opinie, zachowaj dla siebie, ja nie mam zamiaru wysłuchiwać twoich płaczu i zażaleń. Rozumiem, forum jest po to stworzone aby wydawać swoją opinię, okej - ale proszę Cię tu i teraz, nie w moich tematach.

Pozdrawiam, Jan Sobieski III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.