Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dostawianie wiadomomości na początek istniejacego wątku


lwiczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś ja o to pytałem i z tego co pamiętam to nie ma takiej możliwości, bo IPB ustawia chronologicznie posty, zgodnie z datą ich napisania. Trzeba by zmienić sposób wyświetlania, ale w praktyce chyba takiej modyfikacji nie ma.

=====

EDIT

=====

Jeśli dobrze przeczytałem o co chodzi, bo może chodzić o coś nieco innego :)

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

czy ta wiadomość ma być w formie 'okienka' postu czy może inna?

Najlepiej jakbyś zrobił jakiś screen i mniej więcej narysował na nim o co Ci chodzi, a postaram się coś wymyślić.

Kiedyś ja o to pytałem i z tego co pamiętam to nie ma takiej możliwości, bo IPB ustawia chronologicznie posty, zgodnie z datą ich napisania. Trzeba by zmienić sposób wyświetlania, ale w praktyce chyba takiej modyfikacji nie ma.

Uu, jeśli mowa tutaj o dostawianiu takiej wiadomości jako nowy post to faktycznie masz rację, ale myślałem, że tu mowa o stałej wiadomości.

Nic, poczekamy na autora tematu i jego uwagi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o dodanie nowej wiadomości jako pierwszej w wątku a miałoby to rozwiązać następujący problem. Jest sobie forum jak w profilu, jest sobie dział opisujący wtyczki/problemy (http://foobar2000.pl/Wtyczki-and8211-informacje-problemy-i-pytania-f4.html ) i niektóre wtyczki (http://foobar2000.pl/-foo-uie-playlists-dropdown-t1468.html) mają pierwszą wiadomość opisującą co i jak, ale wiele tematów zostało zapoczatkowanych jakimś przykładowym pytaniem (http://foobar2000.pl/-foo-ui-columns-t4137.html) i wypadałoby zaprowadzić odrobinę porządku (: (przy czym wolałbym nie przenosić obecnych tematów do archiwum i rozpoczynąć nowych wątków z odnośnikiem do starego tematu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ratuje Cię zmiana daty napisania pierwszego postu, potem zmiana oznaczeń jako pierwszy post w bazie.

Powiem tak: do tego potrzeba dość rozbudowanej modyfikacji lub oczywiście ręczna zmiana w bazie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakby co to jeszcze będę kombinował z bazą... Co prawda myślałem, że jak zeminię datę forum (na chwilę) i napiszę posta to może on 'magicznie' wskoczy wyżej, ale chyba bez zmiany ID to chyba nie zadziała (;

Zmiana ID? Nii, nie zmieniaj id. :D Spróbuj najpierw ze zmianą napisania, no i oczywiście to, co pisałem wyżej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to jeszcze będę kombinował z bazą... Co prawda myślałem, że jak zeminię datę forum (na chwilę) i napiszę posta to może on 'magicznie' wskoczy wyżej, ale chyba bez zmiany ID to chyba nie zadziała (;

To ja proponuję rozwiązanie pośrednie:

1. Rozpocząć nowy wątek, z zawartością jaką byś chciał, by miał pierwszy post w określonym wątku.

2. Sprawdzić w bazie pid pierwszego postu w zmienianym wątku.

3. Zmienić pid w rozpoczętym nowym wątku na mniejszy niż ten pierwszy w wątku (ale nie występujący w bazie).

4. Połączyć wątki. :D

Trochę pracy z wyszukiwaniem pidów (zwłaszcza tych wolnych), ale jeżeli tych wątków do poprawy nie jest zbyt dużo, to da się to tak połatać (zrób najpierw próbę). :P

Edytowane przez Gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.