Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Visual Skin Editor Problem z aplikacją


Wyrod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem wczoraj spróbować stworzyć skina za pomocą programu dołączonego do IPBoard licencja wygasa mi 13marca 2013r więc nie powinno być z nim problemów, a jednak są przy próbie stworzenia skina po wpisaniu nazwy autora strony itd. robi się biała strona i nic nie wyskakuje,próbowałem też edytować skin później w liście skinów, jednak po kliknięciu Launch Visual Edidor strona ciągle jest biała, może ktoś mi doradzić,pomóc jak naprawić ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem tak jak kazałeś no ale niestety, stronę tylko dłużej wczytuje i nadal pozostaje biała

return $json->decode( $a );

}

}

/**

* Exception error handler

*/

function IPS_exception_error( $error )

{

@header( "Content-type: text/plain" );

print $error;

exit();

}

@ini_set( 'display_errors', 1 );

error_reporting( E_ALL ^ E_NOTICE );

?>

tak wygląda teraz końcowy kod z pliki intidata.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od supportu IPBoard, jak twierdzą wina leży po stronie mojej czyli mojego forum, pomoc przeinstalowanie forum :blink: (niby mogło się coś źle zainstalować) kazali też poczekać aż będzie wersja 3.4.1 może zniknie wtedy problem... no nic w takim razie zostaje mi czekać do wersji 3.4.1

Temat na chwilę obecną można zamknąć jeśli dowiem się czegoś więcej to dam znać.

Edytowane przez Wyrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zapytaj jak wg nich ma wyglądać reinstalacja forum przy pełnej bazie. :o A może źle zrozumiałeś? Co dokładnie napisał i kto?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

We regret we have to inform you that the problem is on your side board. It is possible that when you install the forum was a mistake and so the application does not work correctly, we advise you to wait until version 3.4.1 and then try to use Visual Theme Editor, if the problem persists, try reinstalling the forum.

Kind Regards,

Ian C. Walmsley

Invision Power Services Inc.

Też mnie zdziwiła taka informacja od nich, no ale co zrobić.... jutro spróbuję zainstalować forum od nowa pod domeną testową i sprawdzę czy problem będzie się pojawiał, może rzeczywiście miałem jakiś błąd podczas instalacji/aktualizacji forum...

Wysłałem im zapytanie odnośnie reinstalacji forum z pełną bazą ciekawe co teraz wymyślą... Zawsze gdy są potrzebni idą na łatwiznę, ale nie poddam się tak łatwo :P tak ich będę męczył aż coś wymyślą.

Edytowane przez Wyrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.