Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Status licencji, a uprawnienia


TheSpeed
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Arek88,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam taki oto zestaw pytań odnośnie spraw licencyjnych IPB :)

 

1. Załóżmy, że posiadam aktywną licencję (z dostępem do supportu i pobierania). Razem z tym posiadam dostęp do IPB Marketplace. Ale czy osoby dodane w Alternate contacts oprócz supportu również mają dostęp do Marketplace?

 

2. Zmiana URL forum dla licencji wymaga, żeby była ona aktywna? Nie znalazłem o tym informacji, a przy próbie zwraca taki błąd, więc pytam kontrolnie.

 

3. Jak wygląda sprawa dostępu do zasobów, jeśli mamy licencję, ale nieaktywną (minęło pół roku, trzeba odnowić za 25$). Wiem, że znika download skryptu i support. Ale zacytuję dwa zdania z poradnika:

 

 

"Keeping your license active entitles you to technical support and downloads for the applications on your license. In addition, an active license with at least one application entitles you to a number of IPS Extras including: (skin editor, marketplace, spam, IP.Chat itd."

 

 

Czyli jak? Po wygaśnięciu traci się wsparcie i download, ale zostaje Marketplace z wtyczkami i wymienione tam usługi, czy to też wygasa i nie zostaje nic?

 

Chcę to wyjaśnić, bo dziwne rzeczy się dzieją z moim kontem :crazy:

 

Pozdrawiam

CPU: Intel Core i7 920 - GPU: MSI GTX 560 Ti - MOBO: Asus P6T SE - RAM: OCZ Platinum 6GB DDR3 1600MHz - PSU: OCZ ModXStream 600W - HDD: Samsung F2EG 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

1. Raczej nie to chyba tylko upoważnienie do kontaktu z supportem no chyba, że się mylę to mnie poprawcie.

2. Zmiana od jakiegoś czasu nie wymaga aktywnej licencji.

3. Nie ma konieczności odnawiania.

 

Tak po wygaśnięciu tracisz download IPS i support. Matketplace jest dostępne dla wygasłych licencji.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Właśnie nie wiem, bo u mnie na dodatkowym koncie dostęp do pobierania jest również. Błąd czy feature?

2. Patrzyłem na to jakiś czas temu, zatem sprawdzę ponownie.

3. Dostęp zostaje? A to zmiana. Myślałem, że to jakiś bug po prostu i już myśli Polak, żeby nie przedłużać, bo wtedy zauważą i nie będzie dożywotnia i coś :crazy:

 

PS. Zauważyłem w tym wątku teraz przycisk Oznacz jako rozwiązany. Jak nazywa się dodatek to dodający? Czy to tylko na tym forum, jeśli tak to nie było tematu :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TheSpeed

CPU: Intel Core i7 920 - GPU: MSI GTX 560 Ti - MOBO: Asus P6T SE - RAM: OCZ Platinum 6GB DDR3 1600MHz - PSU: OCZ ModXStream 600W - HDD: Samsung F2EG 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.