Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Logowanie -> zostaniesz zaraz przekierowany


Pandrov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

moje forum jest powiedzmy pod domena forum.domenka.com

 

gdy wchodze w zaloguj, wyskakuje mi okienko do logowania, loguje sie, poczym wyskakuje takie okienko na srodku Prosze czekac trwa przekierowanie i tam na dole link jezeli nie przekieruje cie autmatycznie nacisnij link, nie wiem czy rozumiecie o co chodzi, moze ktos jednak tak :P no i gdy to przekierowanie sie robi, to przekierowuje mnie nie na forum dalej, tylko na strone bloga mojego, htcces w forum mam jedynie tak Revirteengine On i nic wiecej (czy jakos tak sie to nazywalo), dlaczego sie tak dzieje, jak to naprawic i czy mozna te okno po naciesnieciu "zaloguj" ktore wyskakuje ze "poczekaj trwa przekierowywanie" mozna usunac? aby bezposrednio przenosilo na forum bez tych okienek jakis dziwacznych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykle logowanie usera na konto, bierze Logowanie w prwym gornym logu, wyskakuje okienko do wpisania danych tak jak tutaj na forum i po wpisaniu danych i zatwierdzeniu, pojawia sie szara strona a na srodku wlasnie takie okienko nowe z napisalem Prosze czekac trwa przekierowanie.... i cos tam dalej pisze, no i czeka sie moment i nie przenosi na forum jako zalogowanego usera, tylko na moja strona bloga o.O a w .htcess mam revirteengine On i nic wiecej. rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie, po zalogowaniu czasem na konto mam takie cos okienko,

 

Pomyślnie zalogowano

Proszę czekać podczas przekierowania...
(lub kliknij tutaj jeśli nie chcesz czekać)

 

i przenosi nie na forum tylko na domene glowna domena.com, a forum mam pod forum.domena.com

 

dlaczego? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to mam wpisane tak

 

$INFO['board_url']            =    'http://forum.domenagłownamoja.pl';

 

 

A dzis mi sie udalo screenzrobic tego to wyskakuje czasem nie zawsze, nie wiem od czego zalezy, np dzis zalogowalem sie 2 razy dobrze przenioslo, a za trzecim te okno:

 

 

2jaxg8o.jpg

i zaraz przenosi na strone domenamojaglowna.pl nie na forum.domenamojaglowna.pl :/

ps. dodam ze mam wgrany tez ten mod, co naciska sie Zaloguj i wsyakuje na tle forum okienko do zalogwania sie gdzie wpisujesz nazwa usera i pass i loguje.

Edytowane przez Pandrov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To wbudowane okno, więc ono na pewno nic nie kaszani. Coś w ustawieniach logowania nie kombinowałeś w ACP?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze wtedy sie nie da tego "od tak" sprawdzic, dziwne ale nie wiem od czego to zalezy, teraz loguje sie na forum normalnie, a przyjdzie moment ze bede sie logowal 5 raz i za 5 razem wywali mi to okienko.

 

htcess mojego forum to

 

 

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} .*\.(jpeg|jpg|gif|png)$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule . /public/404.php [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

 

 

i zauwazylem, ze pod domena glowna czyli np mojadomenaglowna.pl wstawie jakis htcess inny niz mam teraz, a teraz tam htcess jest pusty, to forum przekierowuje nie na ta glowna domene tylko np na strona.glownadomena.pl, a nie juz na glownadomena.pl

 

a pod glownadomena.pl mam jedynie intro graficzne... na ktorum wybierasz strona > forum etc..

 

 

ps. gdzie te linki przyjazne sie wlacza? to jakas angielska nazwa tego bedzie bo nie moge znalezc

Edytowane przez Pandrov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra DawPi juz wiem cos wiecej

 

wchodzac na forum bezposrednio z adresu przegladarki wpisuje, forum.domena.pl to logowania dziala poprawnie, lecz gdy wchodze na domena.pl tam mam intro, intro prowadzi na strone moja jak i na forum, wiec z domena.pl wybieram forum (graficzny button), przenosi mnie na forum.domena.pl, i gdy loguje sie wtedy to robi mi sie wlasnie to przekierowanie , nie moge na forum wchodzic przez to intro co jest pod adresem domena.pl, to chyba jednak cos nie tak z htcess na tej domenie.pl ? czy co? :o

Edytowane przez Pandrov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.