Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak linka do nowej wiadomości po kliknięciu na ikonę Messangera


nook86

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ponownie kolejny temat

 

Czy u Was również po przeniesieniu niektórych wiadomości w komunikatorze do osobnego folderu, jak dochodzi nowa wiadomośc do takiej wiadomości w nowym folderze to nie ma o tym żadnego linku w skrzynce odbiorczej messengera? Generalnie jak wejdę na folder założony z taką konwersacją to wiadomość jest jako nowa ale w skrzynce odbiorczej pod wygodnym guzikiem linka nie ma....

 

generalnie to jak pokaże jedynkę "1" że nowa wiadomosc i sie to kliknie to chyba tez odznacza wiadomosc jako przeczytaną mimo że jej nie przeczytalem wtym osobnym założonym folderze...

Edytowane przez nook86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Już jakiś czas temu zaobserwowałem ten problem na swoim forum w wersji 3.3.4. Nie wiem czy w wersji najnowszej to poprawili. Jeśli utworzymy sobie nowy folder np. Pogawędki. I do tego folderu przeniesiemy rozmowę "Gadu Gadu" to za każdym razem gdy dostaniemy nową odpowiedź w rozmowie gadu gadu to zostaniemy o tym powiadomieni, ale nie będzie ona wyświetlana w wykazie. Dopiero jak wejdziemy do folderu Pogawędki, to ona się pojawi. Myślę, że chodzi o to, że na wykazie ostatnich konwersacji są tylko te z folderów fabrycznych, np. "Nowe". I myślę, że jest to bug. Ale nie miałem czasu go zgłaszać ani szukać rozwiązania. Jak masz czas, to pisz w trackerze lub do supportu, chętnie poprę.

 

Ja mam dość zgłaszania błędów, pewnie jak zwykle stwierdziliby "it's unexpected user behavior" albo "it's not a bug, it's a feature".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ja w tym shit forum znajduję buga średnio raz na minutę, odechciało mi się zgłaszać błędy już nawet bo za dużo tego :D 

 

http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html/_/ip-board/no-link-to-new-message-in-messanger-when-message-in-custom-folder-r40694

 

napisałem tak po paru piwach mam nadzieje ze zkumaja mozesz tam potwierdzic to moze sie wezma do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu w zgłoszeniu napisałeś, że błąd dotyczy wersji 3.4.0 beta1 skoro masz w profilu wersję 3.3.4. Zrobiłem razem z DawPi test i niestety problem występuje także pod 3.4.1: post-1614-0-39241800-1357594335_thumb.pn . Wydaje mi się, że jest to bug, który raczej powinni naprawić... Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.