Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Jurij

Moderator
 • Content Count

  4959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Everything posted by Jurij

 1. @DawPi: piszesz, że przez Joey'a, w mailu piszą o Trevorze... No nie podoba mi się to z tego względu, że IPS Community Suite powinien być bezpieczną przystanią dla wszystkich klientów, w tym graczy, piwowarów, melomanów, hobbystów, profesjonalistów i każdego kto chce mieć bezpieczne i stabilne forum internetowe, a nie dla tych co pucują sobie lance i penetrują mroczne groty ciemności. No nie podoba mi się taka polityka A to swoją drogą ciekawe zagadnienie. Z jednej strony developerzy i programiści pukną się w czoło, że przecież IPB 3.4.X jest już od lat nie wspierane i o bezpieczeństwie nie może być mowy... A z drugiej strony czas mija i ludzie chyba pomału zapominają jak to tam było na IPB 3.4.X i nikt się już tą wersją nie przejmuje, poza pozostałymi użytkownikami którzy będą bronić IPB 3.4.X i Windowsa XP aż po grób Z dwojga złego jakby mi się mieli włamać na forum IPB 3.4.X i najnowszą wersję IPS 4.X to chyba bym wolał jednak na IPB 3.4.X. Miałbym chociaż szacun dla włamywacza, że mu się jeszcze chciało i nie miałbym pretensji do siebie, że się przesiadłem do zbugowanej i dziurawej jak ser szwajcarski bety 4.X
 2. Assassins Creed Unity od Ubisoftu za darmo do 25 kwietnia 2019: https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/pl-PL
 3. Wątpię, żeby to do 2048 roku odbudowali... Więc meczetu tam nie zrobią, chyba że pod chmurką. Poza tym wcale bym się nie zdziwił, jakby się okazało że w tej ekipie remontowej byli jacyś ciapaci i umyślnie podłożyli ogień... A jeśli tak jest, to znając życie będą robić wszystko, żeby to zatuszować. Poza tym na profilu pana Mariusza Maxa - Kolonko wywołała się niezła awantura. Ponoć prezydent Trump radził, żeby natychmiast po zauważeniu pożaru zrzucić tam wodę z powietrza i natychmiast to ugasić... Na co wszyscy gremialnie zaczęli się buntować, że przecież mury by nie wytrzymały jak pierniczą w mediach masowego przekazu. Sęk w tym, że na początku pożar był tylko w jednym miejscu, dopiero potem pochłonął iglicę i resztę dachu. Szybka akcja zminimalizowałaby straty. Francuzi chyba nie mieli ani takiej techniki ani odwagi, a nie mieli nic do stracenia. Teraz nie mają katedry, a islamscy najeźdźcy wpadli w euforię radości...
 4. Chodzi Ci o support IPS? Nie. Oni aktualizują tylko styl domyślny. Każdy inny styl aktualizujesz we własnym zakresie albo prosisz autora o aktualizację.
 5. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 6. Niezawodny Paul Joseph Watson również poczynił ciekawe obserwacje:
 7. Najpierw ustalmy jaki Ty masz w ogóle adres bo ja tu widzę różne: http://forum.radioftb.net/ oraz https://radioftb.net/forum/ a może być jeszcze http://radioftb.net/forum/ i https://radioftb.net/ Zdecyduj się, czy masz forum w katalogu głównym czy w katalogu forum na serwerze i czy masz protokół http czy https a potem wprowadź wszystko poprawnie do conf_global.php.
 8. Czułe powitania. W dniu wczorajszym spłonęła katedra Notre Dame. Katedra, którą budowano przez 182 lata i która jest jedną z najbardziej znanych budowli na świecie. Wielu zastanawia się, karą za jakie grzechy był ten pożar? Wojciech Cejrowski pyta, czy trzeba było pożaru, by ludzie we Francji padli na kolana z różańcami? Ludzi na całym świecie ogarnęła rozpacz. Ale czy na pewno na całym? Moją uwagę przykuło co innego. Zdjęcie zapłakanych i przerażonych gapiów patrzących na płonącą katedrę. Tylko największy wróg cieszy się w obliczu takiej tragedii. Lewacy wszystkich krajów przyjmijcie to do wiadomości. Wpuściliście do Europy wroga. To są konsekwencje. Jurij
 9. Jurij

  Portal

  Wyślij poprzez zgłoszenie poprawną nazwę tematu. Do tego czasu zostaje zamknięty.
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. Jedno pytanie = jeden temat. Opisz problemy tak, żeby ludzie mogli Cię zrozumieć, nikt nie będzie się domyślał o co Ci chodzi. No chyba, że Twoim zdaniem takie podejście jest okey, w takim razie proszę. Moja odpowiedź: Można zrobić myk. Ale zależy co to jest. W ACP.
 12. W jakim sensie są źle liczone? Może w niektórych forach masz wyłączone zliczanie postów?
 13. Czułe powitania, Jak pewnie wszyscy z Was dostałem maila z dumną informacją czym obecnie zajmuje się ekipa z Forest w USiA. I szczerze mówiąc załamałem się. I ciekawi mnie jaka jest Wasza opinia po przeczytaniu tych "wspaniałych" wiadomości. Chodzi mi konkretniej o tego maila: W którym ekipa Invision Team chwali się, że IPS 4.4 jest spektakularnym sukcesem. Ciekawi mnie jak się czujecie z myślą, że wydaliście 200$ na licencję i co chwilę musicie łatać swoje forum bo bug buga bugiem pogania lub też zdecydowaliście się na aktualizację z wersji 3.4.X lub wcześniejszej, a tymczasem ekipa Invision Team skupiona jest na kluczowym projekcie stworzenia bezpiecznej przystani w internecie dla gejów, lesbijek, bi oraz transseksualistów nie zapominając o onanistach, zoofilach i nekrofilach? Pozdrawiam, Jurij
 14. Teoretycznie możesz sobie pobrać pliki z IPS teraz i zainstalować je za kilka miesięcy, tylko że to nie ma sensu. Obecnie IPS łata swoją betę wersji 4 niemal codziennie i za kilka miesięcy to co ściągniesz teraz będzie przeżytkiem. Więc szykuj 25$ na odnowienie i tyle.
 15. Czemu lipa? Wykorzystuj to co masz nie marnując miejsca na pierdoły, a jak Ci będzie potrzeba więcej to poszukasz innego pakietu lub hostingu.
 16. Nie rozumiesz. Transfer obecnie jest raczej nielimitowany, to znaczy że możesz uploadować i kasować do woli. Transfer =! przestrzeń dyskowa. Jeśli podpisujesz umowę na hosting 5GB to po przedłużeniu umowy masz nadal 5GB chyba że zmienisz pakiet / usługodawcę. Natomiast w ramach tej przestrzeni dyskowej możesz sobie dowolną ilość razy wgrywać 5GB danych i kasować (tak jak na dysk twardy, kartę pamięci, pendrive) ale nie możesz wgrać więcej niż 5GB danych. Warto się upewnić przy wybieraniu hostingu czy tak właśnie jest, bo dawniej hostingi stosowały limity wysyłki / pobierania danych, ale mam nadzieję że to już historia.
 17. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 18. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 19. Musi być możliwość dodania kary polegającej na zbanowaniu i zablokowaniu możliwości pisania bez usuwania dotychczasowej zawartości. Poszperaj w ACP. A poza tym różne są przypadki, jeśli ktoś napisał 8500 postów wartościowych a potem coś mu odbiło to albo ktoś mu się włamał na konto, albo się upił, albo się naćpał albo co innego. Różne są przypadki, dlatego warto najpierw wyjaśnić sprawę i założyć blokadę postów krótkoterminową, niż potem skasować połowę forum bo ktoś coś napisał :)
 20. Pytanie pierwsze - czy Ty jesteś administratorem na tym forum? Jeśli tak, to po pierwsze primo - system kar może edytować w ACP administrator. Moderacja nie powinna mieć nic do tego, bo oni są tylko jednostkami wykonawczymi obowiązującego na danym forum regulaminu. Po drugie primo - w ACP przy edycji danego użytkownika powinna być opcja do zarządzania treścią stworzoną przez danego użytkownika. Nie mam czwórki więc Ci nie powiem tego na 100%, ale jeśli tam nic nie znajdziesz, to pewnie trzeba będzie je odkryć zapytaniem do SQL. A po trzecie primo ultimo osobiście podziękowałbym za współpracę temu geniuszowi, który oznaczył jako spamera doświadczonego użytkownika z dorobkiem 8500 postów. Bo zakładam, że takiej ilości postów nie była w stanie utworzyć osoba świeżo zarejestrowana, a skoro zależy wam na tej zawartości, nie był to bezwartościowy spam. Niestety, ale moderator to odpowiedzialne stanowisko i osoby nie znające się na rzeczy mogą narobić więcej szkód niż pożytku. Jeśli administracja nie udostępniła moderacji stosownych narzędzi do banowania, to moderator powinien napisać na forum redakcyjnym wniosek o zbanowanie takiego a takiego użytkownika i administracja powinna zrobić co należy jeśli wniosek jest uzasadniony. Opcja oznacz jako spamera została stworzona w celu walki ze spamerami, a nie do banowania zasłużonych użytkowników.
 21. Pewnie mail z powiadomieniem dla użytkownika albo z nową rejestracją...
 22. Jaki transfer? Na serwerze masz wykupioną pojemność dyskową i możesz uploadować tyle danych ile ma pojemności Twoja przestrzeń dyskowa. Jak masz hosting z limitem 5GB to możesz się przenieść np. na dHosting i mieć np. 30GB na dane
 23. Jurij

  Dowcipy.. :-)

  Dawno nie było żadnego żarciku, więc może coś z puli 18+. Dowcip zawiera wyrazy powszechnie uznawane za niecenzuralne, więc osoby nieletnie proszone są o nie klikanie w spoiler.
 24. Ależ sprawdzenie tego to nic prostszego, zainstaluj sobie Firefoxa, wejdź na forum, wyszukaj i przetestuj. Jak będzie działać to będziesz wiedział czemu Ci się chromoliło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.