Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jaką sieć komórkowa na kartę?


LukaszM

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz na to: http://virginmobile.pl/pl/oferta/ - mają nawet atrakcyjne stawki. Ja korzystam na co dzień z Orange i szczerze mogę polecić. Do internetu taryfa Orange free na kartę (za 20 PLN dostajesz 2GB transferu), a do rozmów Nowe Orange Go np. Aktywujesz sobie wszystkie możliwe promocje i zniżki, doładowujesz np. za stówę i masz fajne stawki i bonusy. Wejdź sobie na Orange i poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.heyah.pl/mobilny-internet

Dość polecam :) Sam mam internet 600mb i jest naprawde dobry, a ceny rozmów i smsów nie są zbyt wysokie ;)

Za to zdecydowanie nie polecam właśnie Orange. Droogo jak nie wiem, a internet nie zachwyca :)

Edytowane przez Leihto

Zapraszam na moje portfolio oraz bloga wojtusdev.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te 600mb na ile Ci starcza i przy tym jak korzystasz z tego internetu na swoim smartfonie? :)
Fakt, nie korzystam z niego "24/7", lecz dość często, przeglądając IZE i kilka innych stron, oglądająć YT i ściągając duużo aplikacji z marketu oraz muzyki.. Na takie użytkowanie wystarcza mi można powiedzieć 'na styk'.

Co do Play, to osobiście nie miałem okazji testować, więc polecać w ciemno nie będę :)

Zapraszam na moje portfolio oraz bloga wojtusdev.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat kurde, żadna sieć nie gra czysto tylko jest ustawiona na czysty zysk niestety ;/

 

Bo operator to nie jest instytucja charytatywna tylko firma która ma przynosić określone zyski i na siebie zarabiać. Od tego socjalizmu już się ludziom w głowach poprzewracało. Każdy chce wszystkiego za darmo, bo to co nie jest darmowe jest złe <_<  Ręce opadają, jak się takie gorzkie żale czyta...

Za to zdecydowanie nie polecam właśnie Orange. Droogo jak nie wiem, a internet nie zachwyca :)

 

Bo trzeba sobie umieć włączyć bonusy i pakiety. A internet HSPA mają bardzo przyzwoity w większych miastach. Na wsiach jest gorzej, ale tam nigdy Idea nie miała dobrego zasięgu, bo nie inwestowała w infrastrukturę 900MHz tylko 1800MHz. Na wiejskie tereny lepsze jest cdma...

 

@ Arthas, ja Ci powiem tak. Ładujesz telefon w Orange za 100 zł i dostajesz dodatkową kasę do doładowania. Włączasz sobie skarbonkę i za każde doładowanie i staż lecą Ci dodatkowe złotówki. Włączasz sobie Ufomesy i po 5 płatnych smsach dostajesz 5 darmowych do wszystkich sieci. Włączasz sobie minuty za minuty i po przegadanych 2 minutach dostajesz 9 minut do wszystkich sieci (oprócz Play) i tak do kilkudziesięciu darmowych minut dziennie. Włączasz sobie usługę "Pogadaj sobie" i masz dwa miesiące darmowych rozmów  z wybranym numerem w Orange. Do tego smsy za grosze, pakiety na rozmowy i smsy - jak się komuś chce to można mieć korzystną taryfę? Można. Ustawiasz swoje urodziny i imieniny i dostajesz 120 minut w dniu swojego święta. Jak potrzebujesz skorzystać z internetu - żaden problem. Za 2 zł kupujesz pakiet 100MB do wykorzystania w bodajże 48 godzin. Czy do północy dnia następnego... jakoś tak. Potem kupujesz następny i czas i limit się wydłużają. Zasięg praktycznie najlepszy w Polsce. Ja tam jestem zadowolony :) Przynajmniej nie wciskają mi ściemy, że jako jedyni oferują zasięg 4G w Polsce, sprzedając HSDPA  2-6 Mbps :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.