Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Promocja userów do grupy z ograniczonymi prawami


remekk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez remekk,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam jedno pytanie. Domyślnie forum promuje z "Oczekujący" do "Forumowiczów". Chciałbym zrobić dodatkową grupę, przez którą będą przechodzić userzy (po 30 dniach od rejestracji)  - czyli okrojonego :) "Forumowicza" - w jednym forum będzie miał ograniczony dostęp. Jak to zrobić?

 

Pozdrawiam

Remek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Obecnego forumowicza okrój z funkcji, ustaw promocję po 30 dniach do nowo stworzonej grupy już pełnoprawnego forumowicza. Prosto i tak jak chcesz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Dokładnie tak zrobiłem i działa. Mam jednak dodatkowy .... "problem".

 

System rozpoczął migrację (automatycznie) do nowej rozszerzonej grupy. Niestety przez dobę przemigrował tylko 1000 userów a mam ich ....troszkę :) więcej. Czy można to przyspieszyć jakimś sprytnym zapytaniem SQL?

 

Pozdrawiam

Remek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem grupę docelową -  +Forumowicze (o rozszerzonych uprawnieniach)

Teraz flow jest następujący: Oczekujący userzy -> Forumowicze -> (po 30 dniach od rejestracji) -> +Forumowicze

 

Jak stworzyłem grupy to system zaczął automatycznie migrować kilka tysięcy userów, którzy mają już wiecej niż 30 dni po rejestracji ale robi to .... strasznie wolno. Chcę zatem przemigrować Forumowiczów do +Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Szczerze? Nie widzę żadnego zadania na liście które miałoby to robić. Poza tym pamiętam, że nie było takiej automatycznej funkcji. Strzelam, że emigruje ich podczas logowania.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oho, widzę, że ktoś się tutaj uniósł i tym samym pokazał swoją ignorancję. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłego dnia. :icon_good:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z ciekawości sprawdziłem to, choć w sumie nie musiałem, i stwierdzam, że NIE ma żadnej automatycznej metody na emigrację ludzi, więc skrypt tego nie wykonuje hurtowo, a tylko w trakcie logowania usera na forum lub kiedy pisze jakikolwiek post.

 

Howgh.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.