Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

problem z bazą danych


Gość maciekplock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciekplock

Witam użytkowników IPB!

Mam mały problem z przywróceniem forum z bazą danych, a mianowicie:
Dwa dnie temu tj. 09.02.2013 r przypadkowo usunąłem z mojego hostingu unixstorm bazę danych, na której stało forum IPB 3.3.4, od razu napisałem do pomocy technicznej o przywrócenie mi jej, lecz była to sobota więc nikt zapewne nie pracował, tak samo jak i następnego dnia w niedzielę, a więc postanowiłem w niedziele zrobić od nowa forum, poswięciłem na to dosłownie cały dzień skończyłem pracę o 3-4 nad ranem. Dzisiaj czytam skrzynkę emailową, a tam unixstorm napisał, że przywrócił mi bazę danych z dnia 09.02.2013 r. i cała moja praca poszła na marne. Więc postanowiłem ich przeprosić i poprosić aby przywrocili mi bazę danych z dnia 11.02.2013 r i tak się stało przywrócili, lecz stary wygląd forum, stare pod fora zostały, a nici z pracy niedzielnej - kompletnie nic nie ma, do tego jeszcze gdy chcę wejsć na forum wyskakuje mi taka linijka /public_html/admin/sources/base/ipsMember.php on line 158. Zastosowałem się do tych wypowiedzi http://forum.invisio...azy-danych-sql/ lecz w pliku conf_global.php istnieje ta sama baza danych jak z niedzieli, a tym bardziej, że jestem początkujący nie za bardzo wiem, jak podpiąć pliki z wczoraj do tej bazy danych i czy w ogóle jest taka możliwosć by uratować moją wczorajszą pracę. W PA jest kompletnie nic połowy zakładek nie ma, i połowy opcji. Jeżeli jestescie w stanie pomóc zielonemu takiemu jak mi, będę bardzo wdzięczny.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cofałeś, przywracałeś, robiłeś coś na forum. Niezły bigos. Ja na Twoim miejscu wolałbym mieć wcześniejszą wersję bazy, potem porobić znów co tam robiłeś cały dzień i się nie martwić. Inaczej może Ci się nie udać, bo wnioskuję, że się na tym nie znasz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.