Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ikona grupy


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Hm, ale przecież w edycji grupy można wpisać taki link:

style_images/<#IMG_DIR#>/folder_team_icons/{image}

gdzie {image} to nazwa określonej grafiki ( np. admin.gif ) . Parametr <#IMG_DIR#> służy właśnie do tego by ładować ikony grup na podstawie określonego skina :huh:

Co zresztą jest wyjaśnione pod tą opcją:

Use style_images/<#IMG_DIR#>/folder_team_icons/{image} (replace {image} with the image name) to dynamically load the image from the style_image folder based on the member's skin choice.

Mówiłeś, że z angielskim problemu nie masz :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam co trudno uwierzyc ? dowód spolszczenie langa do systemu reputacji, ale ok nie wazne

Sorry, ale i tak tego nie rozumie :huh: Jeżeli zmienię coś w Group Icon Image to tyczy się to dwóch skinów

w tej chwili do swojej grupy mam tak:

style_images/<#IMG_DIR#>/folder_team_icons/thatman.gif

i to się wyświetla we dwóch skinach, a jak zrobić inna ikonę w innym skinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Masz skin A i skin B. Masz ikonę grupy G.gif pasującą do skina A i ikonę grupy G.gif ( takie same nazwy, ale inny wygląd ).

Jedna grafika ląduje w folderze style_images/A/folder_team_icons/G.gif a druga w style_images/B/folder_team_icons/G.gif

Jak nie masz to jak to rozumiesz:

Use style_images/<#IMG_DIR#>/folder_team_icons/{image} (replace {image} with the image name) to dynamically load the image from the style_image folder based on the member's skin choice.

?:huh:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc szczerze to robie z siebie idiote udowadniajac ci to i owo jak nie wierzysz to już nie mój problem :huh: Angielski znam w miare tzn dogadać bym się z kims dogadał/posta napisał etc nie znam go doskonale bo nawet polskiego nie znam doskonale pewnie ty również jak wszyscy z tego forum :P

Use style_images/<#IMG_DIR#>/folder_team_icons/{image} (replace {image} with the image name) to dynamically load the image from the style_image folder based on the member's skin choice.

(zastap {image} nazwą obrazka) aby dynamicznie wgrac obraz z folderu style_image biorac pod uwage wgrany skin

każdy ma inna interpretacje, ale wiadomo o co chodzi

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oj Fuji Fuji, bez złośliwości z mojej strony miało być :huh: Myślałem, że tak to odbierasz i chciałbym by tak było :P Po prostu wskazałem Ci funkcję, z jej opisem, a Ty mówisz, że nie działa, a ja wiem, że działa. To forum ma pomagać, owszem, ale też chciałbym by tu każdy czuł się dobrze, nie wiem, może tak tego nie odbierasz, ale ja lubię każdego :P Pomijam przypadki szczególne :P

No ale bez ot, czy już sobie poradziłeś i masz to ustawione tak jak chciałeś ?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bez ot, czy już sobie poradziłeś i masz to ustawione tak jak chciałeś ?

Tak ! Dzięki śmiga jak należy wcześniej nie działało bo źle zrozumiałem :P

A na forum czuję się bdb tylko z tym angielskim odebrałem to jakbyś na siłę mi mówił, że nie znam ;] Możesz teraz myśleć, że ktoś mi napisał etc, ale jak już powiedziałem to nie mój problem jeszcze raz dzięki za fachową pomoc :huh: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.