Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ogłoszenia + HTML


KLU
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dzięki za odpowiedź. Może trochę mało precyzyjnie się wyraziłem, więc opisze swój problem dokładniej.

 

Zrobiłem sobie mapę sklepów na Google Maps i mam jej kod HTML:

 

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&oe=UTF8&msa=0&msid=202170274396897179636.0004d43883793de079323&t=h&ll=52.081014,19.628073&spn=4.960299,8.160588&output=embed"></iframe><br /><small>Pokaż <a href="https://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&oe=UTF8&msa=0&msid=202170274396897179636.0004d43883793de079323&t=h&ll=52.081014,19.628073&spn=4.960299,8.160588&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">1. www.swiatpapierosow.pl</a> na większej mapie</small>

 

Problem jest w tym, że mimo, iż zaznaczę "Włącz HTML" przy tworzeniu Ogłoszenia to mapa się nie pojawia. (Prosty HTML jak <b>, <span> itd. działa). Dodam, że w normalnych postach gdzieś na forum, gdzie jest włączony HTML, mapka się pojawia.

 

Any ideas? ;)

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mapa się nie pojawia - a co się pojawia? Porównaj Twój z tym ze źródła. Coś tam zapisywać się musi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie ma znaczenia - użyłem firebuga i nie widzę nawet tego kodu w tym ogłoszeniu. Podczas edycji tegoż ogłoszenia widzisz ten wklejony kod z mapą?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, dnia 14 Lut 2013 - 14:56, napisał:

To nie ma znaczenia - użyłem firebuga i nie widzę nawet tego kodu w tym ogłoszeniu. Podczas edycji tegoż ogłoszenia widzisz ten wklejony kod z mapą?

Jak edytuje to kod jest następujący:

<p>Pokaż <a href="https://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&oe=UTF8&msa=0&msid=202170274396897179636.0004d43883793de079323&t=h&ll=52.081014,19.628073&spn=4.960299,8.160588&source=embed">1. www.swiatpapierosow.pl</a> na większej mapie</p>

Kompletnie znika

<iframe></iframe>

:(

Edytowane przez KLU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może być problem, bo Google Maps generuje tylko kod z iframe.

Możecie mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje tylko w Ogłoszeniach, a w postach kod z iframe działa OK? Chciałbym poznać przyczynę tegoż zjawiska jeśli macie jakieś pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jest tyle tego do sprawdzenia, że niestety, ale rozsądniej dla nas obu będzie jak napiszesz do IPSu, który Ci to wyjaśni lub naprawi ew. błąd. Także - napisz do nich zgłoszenie i daj potem znać, co napisali, co ciekawy jestem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

W ClientArea (strefa klientów) w sekcji supportu: https://www.invisionpower.com/clients/index.php?app=nexus&module=support

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.