Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sb nie wyświetla dodanych shoutów


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Mdx91,

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zauważyłem że gdy chce coś napisać na shoutboxie to strona sie przeładowuje i nic sie nie pojawia. Gdy wciskam drugi raz wyślij to wyskakuje: Shout został dodany, poczekaj na odświeżenie"

 

Przebudowałem cache, ale nie pomogło. Na stylu domyślnym jest to samo. Próbowałem z dwóch przeglądarek i nic.

 

Ok. 16:00 sb działał bo z tej godziny jest ostatni wpis. Na forum po tym czasie nic nie robiłem.

 

Wersja to 1.3.3

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf

Jeżeli usunąłeś publiczny tytuł shoutboxa - przywróć go. Wejdź w drugą zakładkę i wyłącz zakładkę.

Przynajmniej u mnie to powodowało błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola błędów wyświetla jedynie ostrzeżenia o css oprócz tego znalazłem jedynie:

Czas: 2013-02-24 02:20:02
Błąd: TypeError: this._tab.linkedBrowser is null
Plik źródłowy: chrome://tabscope/content/overlay.js
Wiersz: 129

Nie wiem czemu plik źródłowy wyświetla "chrome" skoro korzystam z FF

 

ratoslauf - Publicznego tytułu nie usuwałem, teraz edytowałem i nadawałem inną nazwę ale nic z tego.

 

 

PS. Jutro mam zamiar zaktualizować forum do najnowszej wersji i spróbować na innej wersji sb może pomoże. Tylko czy przed aktualizacją lepiej odinstalować tego sb żeby nie wywaliło jakis błędów czy to bez znaczenia?

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.