Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Driver Error przy instalacji IPB


Niewier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Chcę zainstalować IPB 3.3.4 na vps'ie, wszystkie pliki wgrałem, uprawnienia na 77, przeszedłem pomyślnie siedem punktów, aż dotarłem do instalacji. Gdy kilkam na "Start installation..." to przeglądarka zaczyna myśleć (kółeczko się kręci, jak przy wczytywaniu strony), a po minucie, dwóch - wyskakuje Driver Error. Mógłbym wiedzieć co jest przyczyną?

sql_error_log


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Date: Mon, 18 Mar 2013 13:50:26 +0000
 Error: 1062 - Duplicate entry 'bbcode' for key 'PRIMARY'
 IP Address: 127.0.0.1 - /admin/install/index.php?app=install&section=install&do=sql
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: INSERT INTO fgamingcache_store (cs_key, cs_value, cs_array) VALUES ('bbcode', '', 1);
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/setup/applications/install/sections/install.php                      | [install_install].install_sql                                                 | 89                |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/setup/sources/base/ipsController_setup.php                           | [install_install].doExecute                                                   | 258               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że najpierw muszę wgrać tabele, a następnie IPB, ponieważ posiadam panel gracza. Struktura musi być najpierw wgrana, a później do tej samej bazy wgrane IPB, ale spróbuję wyczyścić wszystko, wgram jeszcze raz strukturę i zainstaluję, jak nie będzie się dało to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.