Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Panel Administracyjny, dziwny edytor.


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zauwazyłem że edytor w panelu Administracyjnym zrobił się dziwny, nie ma w nim ikon, jest szary i w ogóle. Wie może Ktoś czym to może być spowodowane? Szukałem sposobu na różne moje pomysły, lecz nie przyniosło to skutku. Podmieniałem cały folder admin, główny styl "master" i dalej to samo.

Głównie grzebałem przy grupach, stylach oraz wgrywałem modyfikacje takie jak IP.Chat, IP.Calendar, Shoutbox, Portal. Wgrywałem również wszystkie tłumaczenia i zmieniłem format daty i czasu na Polski.

 

edytor.png

Edytowane przez szpakuziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale nie mogłem juz edytować postu. Przed wykryciem problemu uczyniłem styl Deflaction domyślnym, dlatego edytor w panelu Administracyjnym był tych kolorów jak na skreenie, teraz edytor w panelu jest ok. Czy po zmianie stylu na główny, edytor w panelu Administracyjnym zmienia się również, czy można to jakoś zmienić, aby edytor w panelu administracyjnym był cały czas taki sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.