Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd w edytorze od strony ACP


wizz
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez wizz,

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj edytować treść regulaminu w ustawieniach Community Guidelines pojawia się tam okno wszystkim znane i po użyciu przycisku "Tryb BBCode" wywala taki błąd

 

 

blad.png

 

To samo dzieje się w każdym edytorze w ACP niezależnie do czego jest on przypisany. Czym może być spowodowany powyższy błąd?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco:

 

Zmiana skinu na domyślny + włączenie trybu bezpiecznego dało tylko tyle że po kliknięciu w przycisk "Tryb BBCode" (w edytorze od strony ACP) nic nie daje, kompletnie nic się nie dzieje tak jak by ta opcją została wyłączona. 

 

Natomiast po przywróceniu wszystkich ustawień do stanu pierwotnego znikły te tabele z prawej strony (nie wiem jak się one prawidłowo nazywają) myślałem że wyczyszczenie ciasteczek coś da jednak nic nie pomogło wygląda to tak

 

brak.png

 

Sprawdzałem to na kilku przeglądarkach, zarówno jako administrator i zwykły użytkownik. Co się mogło wysypać? 

 

-------------------------------------

Edit

 

Teraz zobaczyłem że część dodatków jest wyłączona 

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem to minify w tym miejscu Ustawienia > System > General Configuration (mam nadzieje że o to chodziło), niestety po wyłączeniu błąd który opisałem nadal się pojawia, są jeszcze jakieś opcje? Od czegoś to się musi wysypywać ;/

 

Przepraszam że odpisuje w takich dużych odstępach czasowych ale cały dzień jestem poza domem.

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sprawdź czy pojawiają się jakieś błędy w konsoli błędów przeglądarki podczas ładowania edytora.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w konsoli przeglądarki (Google Chrome) tak jak radziłeś i nic się nie pojawią. Ale sprawdziłem tak przy okazji działanie edytora a głownie przycisku w FF i okazuje się że w FF niema tego błędu. Wyczyściłem teraz wszystko w GC i sprawdziłem ponownie i jednak nadal generuję się ten błąd w edytorze. 

 

Tak mi przychodzi na myśl inny winowajca - Google Chrome może coś mieszać i generować takie cuda?

 

Mam czystą przeglądarkę bez żadnych dodatków, jest to najnowsza surowa instalacja.

 

Zrobię reinstalację GC i dam znać jaki efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli tak jest w rzeczy samej, że na GC nie działa, a w Fx działa to ja bym to raczej zgłosił do IPSu w formie nowego wpisu w bugtrackerze. Oczywiście z podaniem dokładnej wersji GC.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zrobiłem reinstalację GC i puki co wszystko jest ok. Najwyraźniej w jakiś sposób GC się wysypało i powodowało generowanie tego błędu bo czyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej nic nie dawało, Wszystko wróciło do normy po ponownym zainstalowaniu GC. Mam nadzieje że nie pojawi się ponownie. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.