Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

"Zły" licznik postów po konwersji


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś konwertowałem forum z MyBB, podczas konwersji postów ścięło mi połączenie. Nie wiedziałem czy wszystko poszło dobrze więc skonwertowałem jeszcze raz (odświeżyłem i "Przesłałem ponownie"). Zauważyłem że w konwerterze widnieje podwójna liczba postów, więc pomyślałem że skonwertuje ponownie (Convert again) i to się "naprawi". Niestety zamiast tego ujrzałem potrójną liczbę postów. W tym momencie licznik postów wskazuje trzy razy tyle co jest postów (oczywiście przeliczałem posty i tematy kilka razy i przebudowywałem cache). Myślałem żeby zmienić liczbę w bazie danych ale nie mogę znaleźć tego.

 

PS. W działach po konwersji pojawiły się potrójne tematy napisane przez gości które pousuwałem, ale to tez nie przyniosło skutku. Licznik się nie zmienia :(

 

Z góry dzięki za pomoc z "naprawieniem" tego licznika ;)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Konwersja postów do ponownego wykonania - oczywiście z zaznaczeniem pozycji w konwerterze by usunąć aktualną zawartość.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się i licznik odzyskał sprawność, ale pojawił się taki błąd że tematy są pomieszane. Tzn. Np. jest temat z regulaminem (link jest ok) a treść tego "regulaminu" to treść tematu z innego działu (np. o biedronkach), znów temat o biedronkach ma treść tematu o pająkach itd.

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie pisałem byś ponownie instalował, choć ja zawsze jadę od 'golasa'.

Ponowna konwersja dla mnie to też przejście przez każdy krok listy pozycji do konwersji od początku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem konwersję na nowo zainstalowanym IPB i z tematami już jest wszystko dobrze.

 

Niestety nie moze iść łatwo... tym razem na stronie głównej nie widać kto napisał ostatni post.

Wygląda to tak:

VRqUA.jpg

 

Na początek oczywiście przejrzałem ustawienia kategorii czy jest zaznaczone pokazywanie informacji o ostatnim poscie i tak samo w ustawieniach grup. Wygląda na to że wszystko poustawiane jest dobrze.

 

Gdy napiszę jakiegoś posta już po konwersji to informacja pojawia się normalnie tak jak powinna.

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.