Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Głupie myślenie, nie wiem co może być nie tak.


Wedge
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś mam jakieś głupie myślenie, że mam bajzel w ftp tam gdzie stoi forum, wcześniej miałem problemy forum mi nie chodziło. Teraz udało mi się to naprawić i forum działa, że tak powiem, ale martwię się tym, że w admin jest jakiś bajzel i mam myśli żeby całe forum zacząć od nowa (oczywiście działy, użytkowniów, tematy, styl) później przenieść, ale zeby żrobić wszystko od nowa.

Może macie jakiś inny pomysł na upożądkowanie tego, niż stawianie wszystkiego na nowo.

 

P.S Wybaczcie, że wszystko w jednym zdaniu, ale jestem w kropce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pomysł? Nie rozumiem jaki bajzel, możesz niepotrzebne pliki pousuwać i po sprawie.

Tylko wiesz co, najgrsze jest to, że nie wiem co potrzebne, a co nie. Ogólnie dodwałem modyfikacje ForumIkon nom i wiadomo, że trzeba coś tam zmieniać jakieś liniki w stylu. Później forum mi nie działało tak należy. Okazało się, że przed usunięciem jej z FTP musze ją odinstalować.

Powiem tak, nad forum dużo poświęciłem, ale nie widać rezultatów, dalej kurde nie potrafię dodać tego ForumIkon, bo wyszukuje czegoś w stylu, czego teoretycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Utwórz sobie folder na dysku, wrzuć do niego pliki Twojej wersji forum (z client area), dograj wszystkie aplikacje i rozszerzenia jakie masz zainstalowane a następnie skopiuj sobie cały folder admin z ftp i porównaj je za pomocą WinMerge :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.