Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowa zawartość brak profilu piszącego


malyak
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Budyn,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem po aktualizacji do 3.4.5 przy pokazywaniu nowej zawartości pokazuje mi temat oraz autora ale tam gdzie jest informacja o ostatnim poście pokazuje tylko datę, natomiast nie pokazuje profilu osoby, która pisała, pojawia się tylko znaczek <

 

gdy podświetlę myszką ten znaczek link do profilu pokazuje user/<-</ data wskazuje poprawy link do posta.

 

To samo jest na standardowym skinie i teraz nie wiem czy to jakaś modyfikacja czy błąd na forum.

 

Myślałem że problem powoduje ta modyfikacja (New Content Counter) ale po odinstalowaniu nadal to samo

 

Ktoś może wie gdzie tkwi błąd ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn obcina pl znaki ?

Nie przejmuj się tym - to nie do Ciebie, to była taka luźno rzucona uwaga, że parser IPB nie do końca poprawnie rozpoznaje linki z polskimi znakami i czasami ucina je. Co widzisz w poście powyżej.

 

PS Zaznacz tam koledze "Oznacz jako rozwiązany" w prawym dolnym rogu postu :-)

Edytowane przez JamLasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.