Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odświeżanie cache JS?


pawel7121
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez pawel7121,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aby pokazać koledze, że te reklamy adTaily to gówno, wziąłem jego kod owego skryptu i wstawiłem do stylu. Oczywiście na forum testowe. Po tej czynności JS się popsuło, jak u kolegi. Nie ma edytora BBcode, nie można dodawać statusów (nie rozjezdża się po nacisnięciu "Dodaj komentarz"). Aby to naprawić usunąłem linijki skryptu ze stylu, odświeżyłem style, robiłem nawet reinstall silnika. Nic nie pomogło, znowu pojawił się ten problem. Ma ktoś jakieś dobre rozwiązanie? 

 

Dodam jeszcze, że wyłączyłem minify.

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Dziękuje bardzo, ściągnąłem ten plik co użytkownik Alder Marchi wrzucił do załącznika, wgrałem na FTP, odświeżyłem cache skinu i działa :)

D

Pozdrawiam.

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Jakubie.

 

Rozwiązanie Pana JamLasica naprawiło JS na forum, lecz teraz padło w ACP. Gdy naciskam "Upload Hook" to nie wyświetla okienka, padło JS.

Ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie? Z góry dziękuje.

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.