Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Logowanie za pomocą Facebooka - problem


Ferago
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z poprawnym działaniem logowania się na forum za pomocą facebooka.

 

Przeglądałem forum, wszystko ustawiałem wg zaleceń.

Przy okazji chciałem zauważyć że FB wprowadziło nowe ustawienia zaawansowane w konfiguracji tej opcji których nie widać poradnikach forum invisionize.pl Może to nieistotne ale wolę o tym wspomnieć.

 

Przeglądałem również stronę poradnika producenta skryptu forum, link widnieje nad ustawieniami tego dodatku w panelu administracji forum.

 

Dziwna sprawa, logowanie się za pomocą moich danych z FB, za pomocą których uruchomiłem tą aplikację na FB działa.
Niestety nie działa kiedy chce się zalogować na inne dane oraz jak proszę kogoś znajomego o test.

 

Przykład błędu jaki pojawi się u kolegi:

 

https://www.facebook.com/dialog/oauth?client_id=568228156549498&redirect_uri=http%3A%2F%2Fforumdruku.pl%2Finterface%2Ffacebook%2Findex.php%3Fm%3D0%26key%3Deb2c8d7dfe449e94a6bbbdbd21b042b2%26_reg%3D1&scope=email%2Cread_stream%2Cpublish_stream&display=page#_=_ spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z komputerem.

 

Kiedy ja próbuję zalogować się za pomocą przykładowo danych kogoś z rodziny pojawia się okno informujące o kwesti udostępniania danych gdzie widnieje przycisk POMIŃ z którego korzystam. Następnie pojawia się  strona Facebooka z polami logowania, wprowadzam dane, zaczyna coś czytać i nagle staje. Ostatecznie nic się nie dzieje, widzimy wprowadzone dane logowania na stronie Facebooka i koniec.

 

Adres forum (do testów): forumdruku.pl

 

W załączniku zrzuty obrazu.

post-234-0-97537800-1373529150_thumb.jpg

post-234-0-92419000-1373529157_thumb.jpg

post-234-0-24512900-1373529162_thumb.jpg

post-234-0-39484200-1373529166_thumb.jpg

Edytowane przez Ferago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.