Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Czas gościa a czas użytkownika


Bellum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Być może nie ustawiłeś offsetu - daj jako +60. Najważniejsze to zmienić czas dla gości - oni nie mają prawa zmiany czasu, a użytkownicy będą mogli sobie zmienić w panelu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie ustawiłeś offsetu - daj jako +60. Najważniejsze to zmienić czas dla gości - oni nie mają prawa zmiany czasu, a użytkownicy będą mogli sobie zmienić w panelu.

A gdzie jest offset, czy jest to?:

Server Time Adjustment (in minutes)

You fine tune the server time. If you need to subtract minutes from the server time, start the number with a '-' (no quotes)

Board time (inc. above time zone and current adj.) is now: 16 lipiec 2009 - 16:17

Jak dodałem 60 gościom wyświetlało prawidłowy czas, jednakże użytkownikom dodało +60 również.

Edytowane przez Bellum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No ja wiem, że użytkownikom też dodało, ale tak jak pisałem oni mają możliwość zmiany tego w panelu kontrolnym. No chyba, że chcesz to zrobić masowo wszystkim..?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że użytkownikom też dodało, ale tak jak pisałem oni mają możliwość zmiany tego w panelu kontrolnym. No chyba, że chcesz to zrobić masowo wszystkim..?

Zainstalowałem spolszczenie, następnie postępowałem wedle tematu: http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=3937&view=findpost&p=27395 kolejnym krokiem było ustawienie:

Native Server Time Zone

If you have chosen the correct timezone and the clock is an hour out, this is because of daylight savings time and your members can correct this by editing their 'Board settings' via their User Control Panel.

(GMT: 1.00) Warszawa, Bruksela, Kopenhaga, Madryt, Paryż

W osobistym profilu również mam to nastawione + Automatyczna korekcja czasu letniego. Czyli jako użytkownik mam cofnąć sobie datę w profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie no - wiesz, zmienić czas na taki jaki każdy chce i w jakiej żyje strefie czasowej to może każdy. Admina zadaniem jest ustawienie 'prawidłowego czasu' dla gości z takiej racji, że oni sami tego zrobić nie mogą. :blink:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - wiesz, zmienić czas na taki jaki każdy chce i w jakiej żyje strefie czasowej to może każdy. Admina zadaniem jest ustawienie 'prawidłowego czasu' dla gości z takiej racji, że oni sami tego zrobić nie mogą. :blink:

ok, krótki przewodnik użytkownika się szykuje, dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.